Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szexről van szó, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexről van szó, minden rendben, de a kommunikáció nem működik. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit gondoltok arról, ha a srác, akivel ismerkedtek, komoly kapcsolatot keres, viszont már két hét ismeretség után le akar feküdni?

Mert nekem ez túl gyors. Sokszor előjött már a téma köztünk és újra, meg újra elmagyarázom, hogy számomra ehhez idő kell, nem évek, nem hónapok, de idő kell, és szeretném jobban megismerni, megtudni, hogy egyátalán a személyiségünk összepasszol-e. Viszont mindig ott kötünk ki, hogy de neki ez kell ahhoz, hogy jobban kötődjön, hogy belemenjen egy kapcsolatba. A héten például együtt aludtunk és nem tagadom, este nagyon jól "elvoltunk", viszont ugyan nehezen, de kitartottam amellett, hogy még várjunk és ne kapkodjuk el, így nem is feküdtünk le. Viszont pont amiatt, hogy még alig ismerem, reggel úgy éreztem magam mellette, mint egy random egyéjszakás kalandbéli srác mellett, akiről fogalmam sincs, hogy ki az, de ott fekszik mellettem. Mint akivel kßrva jó esténk volt, de az addig tartott és amúgy meg nem is tudunk beszélgetni, mert nem érdekeljük a másikat.

Nem tudom hova tenni azt sem, hogy szinte birtokolni akar, zavarja, ha élem az életem, dolgozom, tanulok és nem írok vissza rögtön. Mindig mindenről tudni akar. Ha viszont elmesélek neki valamit, nem képes érdemben reagálni rá, folytatni a beszélgetést, hanem az egész beszélgetés szinte abban kimerül, hogy leokézza és feldob egy random témát, majd két mondat után azt is hagyja, nem viszi tovább. Nem olyan, mint aki komolyan érdeklődne, hanem esküszöm, mint aki pipálgatja az előre összeírt kérdéseit a kis listáján és ha az interjúalany nyögött rá valamit, megy is a következő kérdésre, az érdeklődés bármiféle kimutatása nélkül. Ez számomra baromi idegesítő. Belefáradtam, hogy én legyek az, aki őszintén érdeklődik, reflektál az elhangzottakra és folyton fenntartja a beszélgetést. Kifejezetten idegesít ez a kényszeresség, amit érzek rajta, mikor kérdez valamit, de aztán meg érdemben nem is reagál rá. Amikor bezzeg a szexre terelődik a téma, rögtön megered a nyelve, erről nagyon jól tud és szeret is beszélgetni. Viszont, ha arról van szó, hogy róla vagy rólam mennénk bele valamilyen témába, máris visszavált ebbe a kuka üzemmódba és az egész egy kényszeres kínlódás lesz. Most vagy ennyire nem vagyunk egy hullámhosszon és nem tud semmihez sem hozzászólni, ami felmerül, vagy pedig telibe szarja, hogy amúgy én ki vagyok és mit szeretnék és tulajdonképp csak a küllemem és a testem érdekli.

Oké, hogy ő introvertált srác, én pedig pont az ellenkezője, ennek ellenére, ha valaki igazán érdekel, akkor nem kell azon gondolkodni, mit kérdezz és mit reflektálj.

Azt hiszem, tulajdonképpen meg is fejtettem a problémát, viszont szeretnék meglátásokat, véleményeket kérni attól, aki magára ismer a fentiekben, vagy esetleg volt már hasonló helyzetben és tudja, mi lehet a megoldás. Én kitartok amellett, hogy megismerjem a srácot és ebből lehessen valami komolyabb, de jelen pillanatban sok kétségem van és nem tudom, mit tehetnék még azon túl, hogy egyenesen kommunikálok továbbra is.


21/L



2021. dec. 12. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"csak a küllemem és a testem érdekli." Ennyi.
2021. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmet keres, hanem szexet.

Ne legyél buta, majd találsz olyat akit tényleg érdekelsz.

2021. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Ha most, a kapcsolat legelején gondot okoz az, hogy érdemben bármiről beszélgessetek, akkor ez nem fog varázsütésre elmúlni attól, hogy lefekszetek egymással.

Ez nem fog változni, és ez teljesen független a szextől. Ugyanúgy semmi másról nem fogtok tudni beszélgetni, csak akkor nem a reményeit és elvárásait kell hallgatnod, hanem azt, hogy milyen jó is az. Én a helyedben menekülnék, mert ez azért nem olyan probléma, amin akár rövid távon túl lehet lépni, pláne, ha számodra már most ennyire elviselhetetlen.

2021. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőmmel kb. egy hét ismeretség után feküdtünk le, aztán mégis komoly kapcsolat lett belőle, sosem volt gond a kommunikációval, jó beszélőkéje volt neki is és idővel összecsiszolódtunk. De amit te írsz, az egészen más, konkrétan alig van metszéspontja a két "hullámnak" amin vagytok. Én nem erőltetném tovább ezt a dolgot.


25/f

2021. dec. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a birtoklási vágy önmagában taszító, vagy ahogy szokták mondani: egy elég nagy redflag.
2021. dec. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!