Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El tudnád fogadni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni? Hogyan reagálnal arra,ha a pasi 3-4,de 5 napig nem keres ? Állítólag részéről ez kapcsolat, csak nehezen nyílik meg és azt mondja idővel jobb lesz. Meg hogy neki lassú a tempója, elcseszett érzelmileg.

Figyelt kérdés
De idővel jobb lesz,ha majd tud kötődni,de azt mondja ,az nála hosszú idő. Addig is kér teret magának. Tudnád ezt nőkent tolerálni? Vagy azt, hogy egy meghitt tali után nem beszéltek ?
2021. dec. 13. 18:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom azért a szex mehet.
2021. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én nem szarakodok elcseszett érzelmű emberekkel, javuljon meg és aztán keressen. Nekem nincs időm idegenek lelki sebeit nyalogatni, nekem is van elég köszike.
2021. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom,hogy ez nem kapcsolat így. De hogy ő így működik ,értsem meg, nem egyedi ,nem az átlag...
2021. dec. 13. 18:45
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Szex van?
2021. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Van szex,de a találkozások is ritkák..ha van is szex ,akkor se nagyon figyel rám,sot. Erre is azt mondja, majd akkor tud velem normálisan szexelni ha megszeret..addig meg perverziok inkább. Mi ez?
2021. dec. 13. 18:47
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak dug, rakd ki. Nem akar foglalkozni veled.
2021. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Pffffff és te még szóba állsz vele???? Kicsikém, szeresd ennél jobban magad ❤
2021. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már mondtam,azt mondta így működik nem akar kihasználni ,csak ennyire elcseszett.... Én meg veszekszek vele ,hogy nem bírom tovább. O meg azt mondja, mennyire hisztis vagyok
2021. dec. 13. 18:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez soha nem lesz normális kapcsolat. Hogy dőlhetsz be egy ilyennek. Megdug, de neki tér kell. Nem figyel rád szex közben mert egy önző phasz akit nem érdekelsz,perverziókra használ.
2021. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak csinálod a nyomorodat.
2021. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!