Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem vagy csak nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy csak nincs más és azért igyekszik?

Figyelt kérdés

Srácok, férfiak! Ezek jelek arra hogy komolyan érdeklem?


- más lányokkal félbehagyja az ismerkedést, de rám több napos kihagyással ugyan viszont mindig ír

- első találkozó után felvetette a következő alkalmat ( de még nem hívott el, nekem kéne?)

- kiemeli hogy érdeklem és addig nem akar ismerkedni mással még velem nem alakulnak a dolgok

- különcnek tart

- érdekli hogy vagyok, mindig reagál is ha esetleg lelki problémám van

- ha előkerül a szex téma, azt mondja izgatja a gondolat velem...de lassan akar haladni



2021. dec. 13. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekled, de hogy mennyire komolyan azt ki tudja?.

Ha azt írod, hogy mással abba hagyja, akkor nem írhatod, hogy nincs más aki lenne...

Lehet a komoly érdeklődés jele, hogy másokkal abbahagyja, de az hogy napok telnek el... Szerintem ki is zárja.

Szerintem nem neked kéne, és ha akarná a másikat, már hívott volna. Én pl már simán az első randi végén, vagy a búcsúzáskor lebeszéltem volna a következőt, vagy legalább azt hogy mikor fogom keresni...

Neked is lehet hívni.

Tipikus csávónak tűnik. Normál tempóban halad. Aztán meg bármi is lehet... Mi mindenre is képesek vagyunk, vagy mindent is el tudunk játszani... Szóval nem igazán tudsz mit okoskodni...


28/F

2021. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

- más lányokkal félbehagyja az ismerkedést, de rám több napos kihagyással ugyan viszont mindig ír - ez csak duma. akit igazan erdekelsz, az minden nap keresni fog, plane az elejen


- első találkozó után felvetette a következő alkalmat ( de még nem hívott el, nekem kéne?) - ez szinten komolyanvehetetlen. mennyi ido telt el tali ota? ismer csak azt tudom mondani, h akit tenyleg erdekelsz, az konkretumokat mond, feldob egy helyet, idopontot, nem csak ugy a levegobe beszel, h jo lenne..


- kiemeli hogy érdeklem és addig nem akar ismerkedni mással még velem nem alakulnak a dolgok - ok szinten csak duma. mondani barmit lehet.


- különcnek tart - ez semmit nem jelent


- érdekli hogy vagyok, mindig reagál is ha esetleg lelki problémám van - jo jel, de ez alap kene, h legyen


- ha előkerül a szex téma, azt mondja izgatja a gondolat velem...de lassan akar haladni - fura, h ezt elore eltervezi. bar lehet, csak beetetos duma.



tehat osszegezve: biztos erdekled, de szerintem azert annyira nem tori ossze magat, inkabb csak beszel, mint cselekszik.

az ilyenre regen en is azt hittem, h huha micsoda erdeklodes, amig nem jott vki, akit TENYLEG erdekeltem es eg es fold a kulonbseg, sajat boromon tapasztaltam.

2021. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Úristen!

Tragédia, hogy már az ismerkedést is virtuálisan oldjátok meg, ahelyett, hogy minden lehetőséget megteremtenétek a személyes ismerkedésre.

Hová fajult ebben a liberálglobalista szörnyűségben a világ?!

A legszebb az ismerkedésben az út, ami lassan közel visz egymáshoz. Ebből maradtok ki, és ez abnormális, természetellenes.

És szenvedtek tőle, nem találjátok a helyes utat egymáshoz . Aggódtok, hogy legyen -e elsőre szex, mert ha nem, akkor vége a világnak...


Az internet tönkre tette a fiatalokat. És még csak nem is tudnak róla.

Csak szoronganak és szenvednek.

Szörnyű! 😒

2021. dec. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Honnan tudod, hogy mással nem kavar, mikor csak napok múlva hajlandó válaszolni, mert még ezt sem hajlandó megtenni? 🤔

A lukad biztosan érdekli, de most mással kavar és jelenleg nem férsz bele az életébe, mert a másikra pocsékolja épp az idejét és a nedveit.

2021. dec. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ a válasz, hogy mit értesz "érdeklem" alatt.


Ha úgy érted, hogy rajta vagy-e nála egy olyan lány-listán, amely alapján esetleg szóba jöhetsz nála valamikor majd egy kapcsolatra, akkor igen. De persze egy dolog egy ilyen listán lenni mondjuk hatodiknak, és egy másik dolog, hogy "sorra kerülsz"-e valaha az életben. Mert az efféle listák folyton bővülhetnek, s bármikor örökre lehúzhat a listáról, mondjuk esetleg azért, mert komolyra fordul a kapcsolata valakivel. Garancia semmire nincs. Az, hogy egy fiú számára nem vagy érdektelen, nem jelenti azt, hogy valaha is kezdeményezni fog nálad. Nekem is sok lány tetszett eddig az életemben, de jó, ha minden harmadiknál kezdeményeztem. Egy férfi számára egész más kategória a tetszés, és egy jóval szűkebb kategória az, hogy kapcsolattal is próbálkozzon az ember. Egy tipikus férfi szívesen flörtöl egy csinos nővel, egyszerűen mert jólesik neki, anélkül, hogy komoly párkapcsolati szándéka volna, vagy testi kapcsolatot akarna. Ez az, amit a nők gyakran nem értenek meg.


Ha pedig úgy érted az "érdeklem"-et, hogy szerelmes-e beléd, akkor az a válasz, hogy egyértelműen nem. Egy szerelmes férfi soha nem fog napokig megvárakoztatni egy nőt, akibe szerelmes, egy üzenet-válasszal. Ha nem kapsz választ 24 órán belül, akkor nem vagy elsőrendű fontosságú neki. Mint mondtam, pusztán egy listán vagy rajta. Ez a realitás.

2021. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, h neked nincs semmilyen kinyilatkoztatàsod az irànyàba.


Te keresed, felajànlasz randiidőpontot?

2021. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
tuti meleg a csávó. egy heteró ha kellessz neki, akkor kb 1 perc után, ahogy meglátott a legszivesebben megdugna azonnal.
2021. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!