Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy lánynál, hogyha tudom a telefonszámát és a nevét? 24,5/F

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon tetszik nekem egy 17-18 éves lány. Az egyik nagy áruházban dolgozik kasszásként. Én a munkámból kifolyólag ritkán tudok bemenni ebbe a nagy áruházba. Ma ráértem és rá is szántam magam, hogy odamegyek hozzá és megszólítom. Errefel ma sajnos nem dolgozott. A munkatársánál érdeklődtem aki úgy tudott segíteni, hogy előttem felhívta a lányt és a lány megengedte, hogy az ott lévő kollégája megadja nekem a nevét és a telefonszámát. Mivel este már nem akartam zavarni, ezért holnap keresném fel. Na de mit is mondjak neki a telefonba? Hogyan adjam a tudtára hogy már 1 ideje nagyon tetszik nekem és szeretnék vele találkozni és randizni komoly kapcsolat céljából? Szó szerint mit mondjak neki a telefonba? (Azon kívül, hogy elmondom neki azt, hogy én kerestem volna az áruházban és nekem adta ki a nevét és a számát)

2021. dec. 16. 19:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%

"Hogy kezdeményezzek egy lánynál, hogyha tudom a telefonszámát és a nevét? "



Hogyan csináljak tüzet ha van egy gyufam?

Hogyan mossak fogat ha van egy fogkefém meg fogkrémem

Hogyan igyak vizet ha van egy csap meg egy pohár

2021. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld megfogalmazni, hogy milyen külső/belső tulajdonsága fogott meg igazán. Egyébként mi lenne a célod az ismerkedéssel?


Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy inkább csak barátkozásra lesz "vevő" - a nagyon fiatal életkorából kifolyólag.


De nem kizárt az sem, hogy volt már szexuális élménye (nekem anno még elképzelhetetlen volt a testi kapcsolat a 20.-dik életévem előtt.)

2021. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
#2 csak külső fogott meg mivel külsőre láttam csak. Külsőre se sok. Nagyon molett, telt, duci lány és nagyrészt ez fogott meg és ez miatt tetszik nagyon. Ezt hogy fogalmazzam meg neki? Mint leírtam komoly szerelmi párkapcsolat lenne az ismerkedésem célja.
2021. dec. 16. 20:14
 4/60 anonim ***** válasza:
89%

Mint azokba a régi filmekbe ahol a hős szerelmes kiabált az erkèlyre a csajnak , mögötte meg volt a segítő, aki súgott neki? 😁


A "szia, szimpi vagy, ismi?"-től

A szofisztikàltabb megoldàsokig ( a fenti alapmondat feltuningolàsa)


A netes csöpögős idèzeteket nem ajánlom , lényeg hogy egyedi legyen.

2021. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted,azóta is csak itt tartasz?
2021. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Hasznos és segítőkész tanácsokat kérek
2021. dec. 16. 21:08
 7/60 anonim ***** válasza:
89%

Én meg egy sört kérek! Drehert Köszi!


Nem hiszem h 17-18 éves, ezt csak te talalod ki vagy biztosra tudod?


Amúgy ah van szám, akkor felhivod, bemutatkozol és elmondod h a kolleganoje adta mega szamat nagyon tetszel nekem és szeretnék meginni veled valamit, lenne kedved esetleg hozza? Vagy elhajt a busba vagy igent mond. Amúgy meg ninxcs neked olyan munkád h csajozgatni se tudjál Kistöki.

2021. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
91%

"24,5/F"

Ezen röhögök öt perce.

24 éves 4 hónapos és 6 napos férfi vagyok.

Utoljára ilyet 8 éves gyerekeknél láttam akik összehasonlítják hogy ki hány nappal idősebb mert az baromi fontos az életben ha 3 nappal idősebb és bölcsebb vagy a haverodnál.

2021. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
94%

Lehet velem van a baj, de én nem örülnék ha felhivna valaki telefonon, és elmondana h bejövők neki.

Ha tudod a nevét miért nem keresed inkább meg facem vagy valamelyik oldalon. Ott talán neked is könnyebb lenne.

2021. dec. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
#9 azért mert "tucatneve" van és lehetetlen megtalálni. Szerinted még nem kerestem? Jajj te... És nem véletlenül adta ki a számát. Ha azt akarná, hogy ne keressem telefonon, hanem mondjuk fbn, akkor azt üzente volna a kollégájával nem tudom ez is miért nem világos neked...
2021. dec. 17. 09:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!