Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár napot egy fiúval (23) és úgy voltunk mind ketten találkozzunk és akkor majd folytatjuk. Találkoztunk is majdhogy " kutyafuttában" kb 40 percet beszélgettünk kinek milyen napja volt mesélt egy két dolgot stb. Mivel úgy voltam ne késse le a vonatot lehet hamar elindultam a busszal. Adott puszit a végén az elején nem. Mondta ha hazaér akkor majd ír hát azóta se semmi.


Buszon írtam neki hogy köszönöm hogy szánt rám időt. Este felé nem reagált, írtam hogy nyugodtan megmondhatja ha nem akar semmit. Meg se nézte egyik üzit se a messenger szerint( bár az értesítésbe letudja nyitni és elolvasni) azóta se semmi.


Ezt vehetem egy " nem akarok semmit" üzenetnek ugye?



2021. dec. 17. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet hogy picit túlságosan nyomulsz? Évvel akár el is ijesztheted..

Meg köszönted neki, oké.. Majd el olvassa vagy ír.

Ha még nem akkor egyértelmű.

2021. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem jöttél be neki a találkozón.
2021. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem nyomultam :/ lehet pont az " is" lehetett a baj de inkább az hogy nem jöttem be neki csak miért nem lehet korrektül megírni :/ ?
2021. dec. 17. 20:42
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak betartja a három napos szabályt. Akárki akármit mond, működik.
2021. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, ez nálam még nem a nyomulós kategória, egyszerűen nem illettetek össze, van ilyen.
2021. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nem illünk össze :/
2021. dec. 17. 20:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h bármi szabályt követne. Órákig beszéltünk előtte esténként. Látott is képeken. Azt mondta nem hiszi h gond lenne. Találkoztunk azóta meg eltűnt, elég egyértelmű miért... Nem hinn h elhagyta a telót stb bár max annyit tudok róla elképzelni h megint elaludt és péntek van aztán hétvégézik,de szerintem az eredeti felállás él.
2021. dec. 17. 20:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán pedig nagyon türelmetlen vagy.
2021. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam nevében azt tudom mondani, hogy ha érdekel egy lány, naponta több üzenetet is váltok vele, de minimum 1 üzi/nap.


Ha nincs jövője a dolognak, akkor se tűnök el napokra.

2021. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Várhattál volna picit. Estig nem reagált csak,de te máris letámadod. Vagy ezzel ijesztetted el,vagy tényleg nem jöttél be neki,bár ha ennyire gyökér ,hogy nem meri elmondani neked,akkor ennyit is ért
2021. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!