Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok vele ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ezek után ismét?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első találkozásunk. Előtte kb. 1 hetet chaten beszélgettünk, Tinderen ismerkedtünk meg. Élőben is nagyon kedves volt, rögtön megfogta a kezem, szájrapuszival köszöntött, bókolt, nekem is nagyon tetszett. Egy étteremben voltunk, a vacsora alatt is jól elbeszélgettünk. A végén közöltem vele, hogy szeretném én fizetni a fogyasztásomat, ugyanúgy dolgozom, mint ő, nekem is van saját keresetem. Ő ezt teljesen zokon vette, közölte, hogy feminista, libsi pi*a vagyok. Politikáról nem beszélhettünk, engem nem zavar az, ha ő konzervatív beállítottságú, az sem, ha liberális, ameddig meghallgatja a másik felet is. Nagyon elszomorított, hogy így viselkedett a randink végén, elgondolkodtatott a folytatást illetően. A randi óta írt, hogy találkozzunk ismét...

2021. dec. 22. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit gyorsnak tűnik szájra puszi,kézenjárás és a végén az agresszív megnyilvánulás,főleg,ha kedvesen viselkedett...
2021. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Te egyből szájrapuszival köszönsz minden idegennek akit még csak nem is láttál? Nem vagy semmi. :D
2021. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Crisopher ***** válasza:
19%
Hát figyelj, nem szereti a woke kultúrát, ami teljesen érthető.
2021. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Én lebeszélnélek a következő találkozásról. (Igaz, tudom, kibicként könnyen beszélek.)

Akárhogy is nézzük, az első randin pi*ának nevezett.

És ha jól értem, egy perc alatt kapta föl így a vizet olyan miatt, amit te korrektségből mondtál.

Tartok tőle, hogy a bókolás, kedvesség csak megjátszott szerep nála - csak te még nem vagy olyan jó emberismerő, hogy ezt észrevehetted volna.

2021. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenkor elég annyi, hogy jelzés értékűen nyúlsz a tárcád után, nem kell ilyen agresszor módra kijelenteni hogy te is dolgozol meg mit tudom én. A férfinak sem lesz kellemetlen a szitu, van olyan férfi (szerencsére) aki lovagias és szeret fizetni az első alkalommal - vagy általában mindig.


De ha te nagyon szeretsz politizálni, első randin is, akkor inkább olyannal randizz akivel azonosak a nézeteitek.


Első találkozáskor szájrapuszi nekem is nagyon furi :/

2021. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez bolond, ne találkozz vele többet.
2021. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Crisopher ***** válasza:
68%
Kultúrmarxisták lepontoztak
2021. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is :D
2021. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

5-ös, agresszor módra nyilvánul meg, aki azt mondja, szeretné fizetni a fogyasztását, mert ő is ugyanolyan kereső?

És akkor hogyan nyilvánul meg az, aki "feminista, libsi pi*ának" nevezi a randipartnerét? Ő a lovagias férfi, akinek örülni kell, hogy "szerencsére" (?) van ilyen is?


Hát, egyre kevésbé csodálkozom, mennyi nő él benne bántalmazó, elnyomó kapcsolatban! És persze mindig az a szöveg, hogy "ha az első randin ilyen lett volna, gondolhatod, hogy nem jöttünk volna össze". Az ám, édesem, meg ha nem vakon és süketen mentél volna bele abba a kapcsolatba!

Itt ez a férfi az első randin megmutatta, hogyan fogadja, ha a nő nem úgy viselkedik, ahogy ő akarja. Ha vele valaki kapcsolatot létesít, ne csodálkozzon, ha el lesz nyomva.

2021. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Crisopher ***** válasza:
25%
9 - A csaj tipikus femináci dumát nyomott, nem csoda ha ez a reakció. Pont a kultúrmarxisták használják a cancel culture-t és nyomnak el másokat, ha nem tűnt volna fel. A pasi kiállt a szabadságért
2021. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!