Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha letöröltem a Tinder fiókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letöröltem a Tinder fiókom és ugyanazzal a számmal/Facebook fiókkal visszaregisztraltam, Shadow bant kaphattam?

Figyelt kérdés

Csak mert azóta abszolút sivatag van, nemhogy match, lájk se, szó szerint 0.. nem kell komolyan venni tudom, de akkor is egy pofon.

Úgy tudtam a shadow banhoz nagyon rosszfiúnak kell lenni, rövid időn belül regisztrálni többször, obszcén képeket küldeni stb

És ha tenyleg shaow van, hogy lehet eltüntetni? Csak azzal ha várok 90 napot? Új playstore fiók másik telefonszám, úgy se lesz jó?



2021. dec. 23. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az elo score-t b-sztam el azzal hogy szar képekkel és incomplete profillal nyomtam az első pár napban?
2021. dec. 23. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi is elég hozzá ha te kapsz 1 lájkot 1000 lánytól, de te minden 2. lányt lájkolsz. Abból elég hamar le lehet szűrni.
2021. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik telefonszám működhet szerintem.
2021. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2/3 : ha erre gondolst, közel sem lájkoltam minden lányt, tudom hogy akkor a tinder botnak hisz és a lista aljára fog tenni téged
2021. dec. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!