Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Társkereső oldalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Társkereső oldalon a pasik mennyi idő alatt tértek rá a szex témára?

Figyelt kérdés

Sok nőtől hallom hogy rengeteg olyan pasi van a társkeresőn akik csak szexre hajtanak.

Ezek a pasik mennyi idő után térnek rá a szex témára?

Ez hogy szokott működni? Kerek perec kijelentik hogy nekik csak szex kell?


2021. dec. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Változó, hogy direktben rátér vagy csak a beszélgetés minőségén érződik, hogy mintha türelmetlen lenne vagy nem akarna veled rendesen társalogni.


Viszonylag hamar megmutatják, hogy mi a valódi szándékuk, én az ilyenekkel nem jutottam el addig, hogy személyesen találkozzunk.

2021. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már az első levélben.. mikor nem tud semmit sem írni, csak hogy mennyire "belém szeretett" a képek alapján.
2021. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt aki azzal indított kapásból..és még nem is fogalmazott finoman.Volt, aki finoman fogalmazott.Volt, aki "csak" 1-2 levél után, szóval teljesen változó.
2021. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van aki rögtön azzal indít, van aki elhiteti, hogy nem ez érdekli, de valahogy szépen lassan úgy építi fel a beszélgetést, hogy kiderüljön számára, hogy benne lennék-e és a kedvenc kategóriám aki egy kellemes beszélgetés után, mikor már azt hiszem tényleg rendben van, felkínálja a lehetőséget, hogy meglepne egy farokfotóval, ha adon neki olyan elérhetőséget ahová tud képet küldeni...
2021. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy más pasik hogy szokták de én szinte azonnal rátérek erre a témára. Természetesen nem azért mert ilyen kapcsolat érdekel hanem mert látatlanban jobban megnyílik az ember és szerintem sokkal izgalmasabb mint azt kérdezni folyton hogy mi volt az ebéd és mit csináltál ma.
2021. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!