Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek, miért jobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, miért jobb az nektek, ha a férfiak facérnak mondják/hazudják magukat, minthogy őszintén elmondják, megromlott és immár nyitott házasságban élnek?

Figyelt kérdés

Jómagam is megromlott és immár nyitott házasságban élek. Próbáltam őszintén leírni ismerkedő, párkereső oldalakon, de mindig akadályt képezett, így meguntam, feladtam a keresést. Több barátom, kollégám, de itt a GYIK-en is azt tanácsolták, írjam be, hogy egyedülálló, elvált vagyok.

Férfiként kissé érthetetlen, miért zavarja a nőket, ha igazat írok, mondok, miközben állandóan az őszinteségről beszélnek a hölgyek, ha ismerkedésről van szó.

Még nem váltunk el, de ettől én még ugyanaz az ember vagyok. Ha azt mondom elváltam, nem kérik a hölgyek a válási papírokat a randevún. Tehát, ez kegyes hazugság vagy sem?

Mellesleg, egy válási procedúra évekig tart. Addig mit írjak, mondjak? Olyan kategória nincs is, hogy válófélben. Az talán jobban hangzik (hangozna)?

(még egy kérdés a hölgyekhez: Ha elmondom, két éve nem volt szexuális élményen, az imponál, vagy inkább hallgassam el?)



2021. dec. 27. 03:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyitott házasság azt takarja, hogy akarsz lenni a felesegeddel is, meg ha úgy van akkor velem is.

Illeve hogy a feleséged belement abba, hogy ne csak vele legyél, hanem akár mással is.

Otthon élsz a felesegeddel, de ha úgy adódik akkor osszejarhatunk mi is.


Nem lehet, hogy ez a gond?


Lehet én gondolok hülyén.🙄

2021. dec. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott házasság olyan, mint a nem-nyitott csak a felek sexelhetnek mással is, a válás eszükbe sem jut, nekik igy a jó,egymással akarnak élni, csak párhuzamosan szexelnek másokkal is egymás mellett.
2021. dec. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott házasság az olyan mintha az asszonnyal meg mindenkivel szexelnél.Akkor ismerkedj ha már elváltál,addig úgyis csak dugópajtid lehet.
2021. dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak nyitott házasságban élő férfival lenni, monogám kapcsolatra vágynak. Hazugság nem jobb, csak átvered a másikat. Te is megveszed a párizsit a boltban, ha azt mondják/rá van írva friss, míg ha az lenne ráírva 2 éve lejárt, eszedbe nem jutna megvenni.
2021. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jobban hangzik a válófélben.A válás nem tart évekig, ha közösmegegyezéssel váltok, de amúgy sem, ha a gyerekek miatt nem pereskedtek.A vagyoni helyzet tisztázása tarthat évekig, ha nincs megegyezés, de attól még a válást kimondják előtte.
2021. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert a "szar a házasságom" duma kamu. Ha tényleg rossz lenne a házasságod, elválnál. Meg aztán a jóég tudja, hány nőnek nyomod egyszerre ugyanezt a szöveget. A hazugság meg előbb-utóbb kiderül.

A legjobb, ha elválsz, és utána szeded fel a következő barátnőt.

2021. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem jobb a hazugság, és az sem, ha őszintén elmondod, hogy gáz vagy.

Nem lehetne harmadik opcióként normálisan viselkedni, mint egy gerinces férfi?

Ez miért nem fordul meg a húgyagyatokban?

Annyiszor hallottam már ezt, hogy: “legalàbb őszinte vagyok, jobb lenne, ha hazudnèk?”

Nem!

Egyszerűen csak ne verd arra a melled, hogy bevallod, hogy elítélendő, amit csinálsz.

Ne legyél elítélendő, így nincs mit se bevallani, se elhazudni.

Ennyire egyszerű a dolog.

Meg egyáltalán ki a franc vagy te, hogy még te háborogsz, hogy a szemét nőknek joguk van eldönteni, hogy akarják-e az idejüket és a méltóságukat rád pazarolni, akinek eszèben sincs elvàlni????

2021. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem jobb, ha hazudnak, főleg akkor nem, ha ki is derül. A nyitott házasságban élő az én szememben nem független férfit takar és nem ismerkedem nem független férfival. Legyen vér a pucádban a váláshoz, az teremt tiszta helyzetet! Egy kétszeresen ténylegesen elvált nő
2021. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy, hogy erre magadtól nem tudod a választ?
2021. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem hazug pasit keresnek, hanem valóban szinglit? Nehéz ezt felfogni?
2021. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!