Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak!Érne egy hasonló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Érne egy hasonló nő ennyi áldozatot meg ha csak szex kapcsolatról is lenne szó?

Figyelt kérdés

Elég gáz szitu de muszály ki írnom magamból és egy normális választ találnom!

Az anyámnak az ex pasijának az öccse(vagy unoka tesója nem tudom pontosan nem is érdekel) nagyon nagy sőt egy hatalmas nőcsábász!

Meg hozzá hasonlót sem láttam soha,sosem értettem hogyan csinálja!


Vagyok én aki azt a nőt fűzi lassan 1éve aki sajna ezzel a pasival volt együtt!(nem tudtam addig semmit az előttem levőről ameddig meg nem nyílt) nőnél 3kemény hónap után értem el egyetlen egy szexet! Na de ez a “szex” életem legrosszabb és legkellemetlenebb élménye volt egyben. Szex előtt pár nappal el mesélte nekem hogy élete legjobb élményei voltak és hogy hihetetlen szerelmes bele a mai napig! Vele tanult meg spriccelni annyira meg b***ta akármilyen is voltam az ágyban nem voltam elég!

Sőt meg kaptam hogy másnap hogy végig ő járt az eszében szex közben és meg sem közelítettem azt a szintet amit ő nyújtott. Amit én végig valahogy láttam és éreztem is rajta.

Viszont ez idő alatt szerelmes lettem a lányba és ha legközelebb szexelnék vele csak az lenne a fejemben amit mondott nekem és amit láttam rajta akkor!

Ez a srác állítólag borzasztó tapasztalt és sokat látott minden de minden terén jobb nálam!

A csaj 20L

A férfi 34F

Én meg vagyok 24F


Férfiak ti együtt lennének egy ilyen nővel ha ennyire bántja az egótok vagy inkább várjatok egy másikra akkár hónapokat is ?


2022. jan. 1. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Dugd meg jobban!

Ha nem segít akkor keress mást!

2022. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1 éve fuzod a csajt?

Na meg ezek a gondok..


Hagynám a fenébe.. Egy évet elcsesztel a nagy semmire az életedből..

Plusz barhanyszor szexelni fogtok szerintem mindig ez lesz a szemed előtt, vagy hat az eszedbe lesz. S soha nem lesz jó.

Egyáltalán akar tőled bármi mást szexben kívül? Vagy épp Te?

2022. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ezt a kérdést egy unatkozó grafomán lány írta.
2022. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ez egy nagyon jó kérdés!

Szerintem nem valószínű hogy akarna bármit! Viszont nagyon ott van a csaj ha rá nézek nem bírom ki hogy ne a szex gondolata motoszkált ön bennem!

De előttem van hogy az ex csávója minden téren jobb volt nálam. Na meg ahogy ell mondta :/

2022. jan. 1. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak nagy köztetek a kémia és ennyi!

Semmi olyat nem írtál hogy okos, értelmes vagy szép vagy mit tudom én.. Csak a szex...


Hát ha túl tudod tenni magad azon hogy ilyeneket mond, meg ezt gondolja.. Meg nem fog állandóan a másik csávó eszedbe jutni..

Viszont szerintem millió egy lány van, akivel meglehet a kémia, és akár több is lehetne.

2022. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem tanit meg a csaj szexelni. Tanitson meg. Legabb hasznat veszed.
2022. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Hasznald ki magadra gondolj. Ne erdekeljen ő kire gondol szex kozben elott utan.

Aztan majd talalsz egy masikat. Addig jo ez is.

2022. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez van, ha érzelmek nélkül kefél mindenki agyba-főbe, és csak használja a másik nemi szervét. Ha szerelmesek lennétek, fel se merülne ez az egész probléma, csak örülnétek, hogy örömet okozhattok a másiknak.

Ezek után te még komolyan akarsz bármit ettől a kiscsajtól? Persze, mindenképp alázd meg magad!

2022. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy lennél vele együtt ha a másik pasiba szerelmes? Attól, hogy te beleszerettel még nem lesztek együtt, mert neki más kell.
2022. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Igen jó meglátás és azt hiszem inkább tartom magam a te álláspontodon.

Nem alázkodom meg többé legalább is neki soha többé!

2022. jan. 2. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!