Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi emberek véleményere is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi emberek véleményere is kíváncsi vagyok, harminc éves koron túl ki hogyan viszonyul a magányos élethez?

Figyelt kérdés
Harminc éves múltam, sajnos nem volt barátnőm, még ha nővel is voltam, akkor maximum örömlányokat fizettem magamnak, azért, hogy a szexuális igényeimet kielégítsem. Ki hogyan viszonyul ahhoz, hogy szinte nem talál egy nőt se és egyre inkább bezárul a kör? Ki küldte már el azokat az embereket a bánatba mert azzal a dumával jöttek neki, hogy "majd lesz barátnő vagy feleség az életében, amikor senki nem számít rá az életben". Sajnos sokáig hitegettek engem is ezzel a mondattal, de már eljutottam addig, hogy a testvéreim vagy egyes barátaim, akik már huszonéves korukban családot alapíthattak, nekem ez az érzés sajnos felér azzal, hogy belülről már régen meghaltam. Természetesen örülök, hogy az életük értelmet talált, viszont az én helyzetem már annyi lett, hogy ezt a belső ürességet már annyival töltöm ki, hogy ha kell három állásban is dolgozok egy héten. Az egyik diplomás munkakör, kettő meg nem. Van autóm, házam és megtakarításom, sportolok is, de semmi alkoholt nem iszok, nem szedek tudatmódosító szert sem és nem cigizek. A javaimat nem mondom nekik, mert a kemény munka árán sokat mentem értük, hogy meglegyenek. Viszont egy nőnek se kellek emberileg, hiába próbálkoztam randi oldalakkal is. Leszögezem azt is, hogy Nem tartom önmagam szentnek, mert bennem is sok hiba van és azokat nem tagadom le, mert úgy is kiderül. Amit magánynak neveznek, az egyre inkább erősödik bennem. Volt olyan, aki talált még szerető nőt? Azért kérdezem, mert én már erre semmi esélyt nem látok. Csak a véleményekre vagyok kíváncsi és azon meglátásokra, hogy hogyan is kell érzelmileg kizárni ezt a helyzetet.

2022. jan. 4. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy lehet, hogy a tesódnak pl van családja, neked meg nincs? Együtt nőttetek egy családban, azt hinné az ember emiatt elég hasonló emberek lettetek. Amire ő is képes arra te is képes vagy pl.
2022. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
"Szeretem" az ilyen törzsi gyűléseket, amikor is egy törzsfőnök összegyűjti aa hasonló gonddal küldők körét, hogy megvitassanak egy problémát, de ha van egy-egy értelmes pozitív irányba való változási lehetőség, ötlet, akkor azt sem fogadja el egyikőjük sem...
2022. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Írj a folotted lévő kérdést író nőnek!
2022. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz, minakadályozza meg azt, hogy közeledj valakihez? Ennyi idősen ennek már általában van oka.
2022. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 33evesen elvagyok mint a befott. Család, barátok kirándulások, bulik. Ismerkedek, járok nyaralni tök jól elvagyok. Ha beesik valami nő akkor megpróbálom vele, ha működik akkor működik ha nem akkor nem. Minek idegeskedjek???
2022. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1 Neki kijutott a jóból, mert szerintem azért tett ő többet, mint én.

#2 A személyeskedésekre nem reagálok.

#3 Fölöslegesnek tartom, hogy a személyeskedő nőkre reagáljak. Nem csak a nőket is verték át, hanem engem is átvertek a nők, akár az egyetemi éveim alatt, amikor segítettem nekik felkészülni vizsgára annak ellenére, hogy egy forintot vagy szolgáltatást se kértem tőlük.

#4 Vannak tapasztalataim, engem is kihasználtak. Ha valakire írtam, direkt nem reagált, hogy ezzel megalázzon. Randi oldalakon, ha volt egyezés is direkt nem írt vissza a kezdeményezésemre. Nem jelenti azt, hogy elkezdjek érzelmileg kiborulni. Csak elengedem a történetet, ha így kezelnek engem. Azért dolgozok több állásban, mert aktívan elterelem a figyelmem arról, hogy egyedül vagyok.

2022. jan. 4. 22:29
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 ez is egy felfogás, én olyan családban nőttem fel, hogy a család bővítése a legnagyobb öröm és az értelem az életünkben.
2022. jan. 4. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Jó,akkor rairok én:)
2022. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretem olvasni a gyk felnőtt párkapcsolat oldalt, mert belőlem is hiányt vált ki az egyedüllét olykor, de valahol tudom, hogy számomra jobb döntés, hogy így folytassam az életem, mint valaki mellett alkalmazkodva. 33 év magány bőven elég volt, hogy a magányt értékeljem jobban és előnyként tudhassam be. Talán azért mondom ezt, mert nem találtam meg az igazit, de nem is sírok olyan után aki lehet nem is létezik. Vagy létezik, de foglalt. "Küzdeni kell érte!" Nem "verekszek" meg senki kegyeiért. Ha nem értékel olyan, akit én értékelek, akkor ez van! Régen rossz ha a vonzalom 1 oldalú. Úgy vélem az ilyen kapcsolat nem tartós, sírig tartó. Akkor pedig a fene megeszi!
2022. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mi a probléma veled, de az nyilvánvaló, hogy a gondolkodásod paranoid. Direkt azért nem válaszoltak, hogy megalázzanak? Ne vicceljünk már, nők nem azért vannak a társkeresőn, hogy téged alázzanak. Le se szarnak téged, azért nem válaszoltak. Mert nem érdekled eléggé őket.
2022. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!