Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált nők, ti jobban jártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők, ti jobban jártok anyagilag, ha nincs férfi az életetekben?

Figyelt kérdés
Pl.mert így nem kell programokra menni és fizetni a részed, nem kell felezni kaját, mert te töredékét eszed, sőt főzni se, mert elvagy egy szendviccsel és több időd marad a projektreidre, nem kell ajándékot venni ünnepekre...szóval férfi nélkül jobban megéri?
2022. jan. 6. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasak a feltételezéseid.

Igen, ilyen gyökér nélkül biztosan jobban megéri.

2022. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem anyagilag járok jobban hanem minden másban. Nem kell egy plusz emberre főzni mosni, nem csinál rendetlenséget amit cseszik el pakolni.

Sokkal konnyebb.

2022. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan kaocsolatom amiben csak leégtem anyagilag pont ilyenek miatt. Hogy pl felezzuk a kaját csak épp én töredéket eszek(plusz en napi 1 szer eszek de exemmel reggeli vacsorázni is kellett azaz rendesen főzni is, stb)

Masikkal a programokat fizettuk ugy hogy egyszer ő egyszer en, amikor ő fizetett oocso löttyöket kellett inni nem adott borravalot, amikor en akkor meg normalisan tudtunk fogyasztani is, szórakozni is, meg adtam borravalot is, allandoan en jottem ki minuszabbra.


Aztán pluszban adok magamra uj rucik smink, hogy meg tudjak vele jelenni.


Stb.



DE.

Vannak olyan ferfiak akik egyszeruen meghivnak mindenre, hoznak főznek kaját, beszallnak a rezsibe es ha nem is leszel veluk több anyagilag de legalább munuszod nincs. Ugyanott állsz mint pasi nelkul.

2022. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát nekem egy kolléganőm szülei elváltak. Az anyuka annyi pénzt kaszált, hogy az egész házát felújíttatta belőle. Nem mondanám, hogy nem érte meg :D
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most szálltam ki egy ilyen kapcsolatból, ahol anyagilag teljes mértékben ki voltam használva. Én adtam a lakást a fejünk fölé es sztem 70%-ban én fizettem mindent mert az is csoda volt ha bejárt dolgozni. Hogy miért voltam vele? Nem tudom, valamikor azt hittem szeretem. Ha cserébe legalább más teren adott volna többet, de nem.. de úgy érzem ez egy nagyon jó lecke volt es soha többet nem megyek bele ilyen helyzetbe. Viszont nem gondolom hogy minden pasi mellett ez lenne a helyzet, szóval én még reménykedek hogy társra találok ahol senki se jár rosszul.
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah ja, még egyszer nem megyek be a csőbe : felezzük a kaját, aztán én eszek negyedannyit mint ő de felezzük 😁
2022. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Az anyuka annyi pénzt kaszált,"


APuka is pont annyit kaszált. Mellesleg egy dolgozó embernek miért lenne vagyontalan?

2022. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én csak menyasszony voltam, tehát nem kellett elválni, de igen, azóta jobban állok, amióta nincs pasi az életemben.
2022. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok elvált, de hosszú kapcsolat, együttélés után lettem egyedülálló kb. 3 éve.

Nem mondanám azt, hogy jobban állok - inkább azt mondanám, hogy több pénzem lett magamra (valamivel többet keresek arányaiban, mint akkor, mert előléptettek azóta). Az exem a kapcsolat végére nagyon otthonülős és punnyadós lett, nehezen lehetett "kirángatni" bárhova... nekem meg ez mindig fontos volt, így ismert meg (viszont itthon csak arra futotta neki, hogy bambulja a tévét)... viszont ha egyedül akartam elmenni színházba, moziba, koncertre, akkor meg megsértődött, mert miért nem együtt töltjük az időt. A kapcsolat végére kicsit a sarkamra álltam, és párszor elmentem otthonról, de nem annyit, mint most (nyilván nem akkor, amikor be vannak zárba covid miatt a színházak, mozik, bisztrók, koncerttermek :D).


Ami miatt jobban kijövök anyagilag:

- én sokkal kevesebbet eszem, mint amennyit ő evett, és arányosan fizettük a kaját (én kerestem többet, arányaiban én fizettem többet)

- olyan helyekre is eljártunk és költöttem pénzt, ami engem nem annyira érdekelt, de miatta elmentem

- amikor elmentünk azért közösen moziba, színházba, azt mindig én fizettem, mindkettőnk részét - most meg így 1 este árából 2-t meg tudok oldani

- mozinál: akkor úgy tudtunk elmenni, ahogy mindkettőnk munkája engedte - most meg mindig el tudok menni akciós napon (szerencsére a munkabeosztásom megengedi)

- olyan dolgokba belefizettem, ami neki volt fontos a háztartásban (pl. DVD-lejátszó, ventilátor, lemezjátszó)


Most meg pl. össze tudtam spórolni annyi pénzt, hogy elkezdtem rendbe tettetni a fogaimat múlt évben (és úgy 80%-ban már meg is van), sokkal többet tudok elmenni szórakozni, jobb minőségű élelmiszerekre és ruhákra van pénzem.

2022. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9. voltam - azt hozzátenném azért, hogy nem használt ki anyagilag, és van, amit anno ő fizetett, most meg én, de még mindig jobban kijöttem anyagilag (pl. anno ő fizette a netet, most meg én).
2022. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!