Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így megy ma ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy ma ez a randizás dolog?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta nem szabad húzni az ismerkedést már nem szűz kisfiúk meg kislányok vagyunk,hogy udvarolni kelljen hanem randi és az első randin már mehet a szex mert ha ezt egy ember nem így teszi felnőttként akkor semmi esélye sincs a másiknál.Sőt azt is mondta mivel én férfi vagyok,hogy az a nő aki a randizást úgy csinálja,hogy nincs rögtön szex hanem párszor találkozni kell ahhoz hogy szex legyen,az is csak hazudik mert első randin azok is szexelnek.Egyébként egy nő ismerősöm mondta ezt nekem meg mondjuk volt ott még egy fickó is aki ugyan ezt mondta.

2022. jan. 7. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul mondták neked.
2022. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, akkor ez a világ menthetetlenül eltorzult, gyors és mellőz minden mélyebb dolgot. Szomorú, hogy "nincs idő" semmire. Aztán a sok proli másnap nagypofával előadja, hogy "höhőőőj lekúrtam a ribit" (csajok nem tudom mit mondanak, de nekik is tuti van valami dumájuk erre).


Csak előre, futás, sosem szabad megállni, "nincs idő a fejfájásra!"

2022. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már más emberektől is hallottam ezt legtöbbször férfiaktól meg ritkán nőktől is de most konkrétan egy nő mondta ezt nekem.Azt mondta rohanó világ van ezt kell csinálni vagy esélytelen az ember.
2022. jan. 7. 13:57
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Akkor szexelj, amikor te akarod.


"az is csak hazudik mert első randin azok is szexelnek"


Bogárka, az megvan, hogy nem hazugság ez? Van, akivel akart szexelni, mással nem. Honnan jön ez a baromság, hogy ha X-el lefeküdt, akkor Y-nal is tegye? Valami nagyon félre ment egyesek fejében.

2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan emberfüggő. Én biztos, hogy nem dugnék olyannal, akit aznap ismertem meg. Más meg nem akarja hosszan húzni és várni, lehet hogy a semmire. Értelemszerűen az érintett két embertől függ.
2022. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy, illetve nekem más " randi élményeim vannak" mert nyitott pár tagjaként sexpartnereket keresek, de lehet épp életed párja adott neked randi esélyt, ami épp azzal fog elúszni, ha görcsösen le akarod fektetni az első randin. Ha egy Nő jeleit, nem tudod megfelelően értelmezni egy randi során simán elcseszheted a további randi esélyeidet akkor is, ha kicsit tökösebb hozzáállást várt volna, meg akkor is, ha lelki kapcsolódás megerősödése lett volna számára a Randi célja..

Csajok erősítségtek meg, vagy cáfoljátok meg. Egy Randi végződhet úgy is jól, hogy annyira látod és érzed egy szenvedélyes csókból is a vágyat, hogy alig várjátok , hogy a második Randin már "borotvált" lábbal érkezhessetek..

Sokat lehet olvasni abból is, milyen finoman választ ruhát is a Randira..

2022. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem így megy!

Az emberek 99%-a első randin nem szexel, legalábbis aki nem fekszik le eleve is fűvel-fával. Lehet, hogy elsöprő szexuális vonzalom van, és kivételt tesz, de ez ritka.

2022. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel négyszer randiztunk szex előtt, azóta is együtt vagyunk. Ilyenkor mi van?
2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák.

Amikor interneten ismerkedtem, én is találkoztam olyan nővel, aki elmondta, hogy előző (szintén interneten megismert) párjával a második randin már szexeltek.

2022. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6/


Még az,hogy mennyi idős vagyok de már nagyon nagyon régen nem randiztam szóval nem tudom mik a szokások évek múltával.Én ha komolyan gondolom nem akarok senkit lefektetni első randin én inkább romantikusabb ember vagyok.

2022. jan. 7. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!