Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi legyen (két szék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Most mi legyen (két szék közül padló)?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem ki egy elég zűrös kapcsolatból és most érzem úgy, mi több már eléggé vágyok arra, hogy egy másik kapcsolatba kezdjek. Van 2 lány (A és B). Ők ketten (legjobb) barátnők. Mindkettőjüknek látásból ismerem és tetszem is nekik szerencsére, ez biztos, ezt most ne kérdőjelezzük meg ha kérhetném. Nekem is tetszenek, de főleg A. Ő nagyon. Csakhogy úgy néz ki, de nem biztos, hogy neki van egy pasija, mert ha jól láttam szájrapuszit váltottak, de lehet, hogy rosszul láttam, meg a srác nem egy adonisz, szóval nem tudom. Na, de rátérek a kérdésre, szóval ha tegyük fel A - nak van fiúja és elutasítana, akkor valószínűleg megbeszélné B- vel. És ha később B - nél is kezdeményeznék akkor vajon ő neki ez rosszul esne, hogy ő "csak a 2." vagy örülne, hogy elhívja a srác aki tetszik neki? Vagy ezt csak én képzelem bele, mert mondjuk én nem így állnék hozzá, de nem tudom. Szerintetek mit tegyek?
2010. szept. 8. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dumalj veluk,es ne terj rogton a lenyegre. Ismerd meg mind a 2ot. Tudjal meg roluk tobbet es akkor majd donthetsz. Ugy megtudhatod azt is lehet h A.nak van baratja es probalkozz a B.nel. Vagy,h nincs neki. Vagy h van ,de rossz kapcsolatban vannak. Vagy meg az is lehet h B. jobban megtetszik miutan beszeltel veluk. Szoval,hajra.
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hónapokig azért nem szeretnék várni arra, hogy hátha szakít A a barátjával, már ha van neki.
2010. szept. 8. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2010. szept. 8. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolod,A figyelmeztetné B-t hogy már bróbálkoztál.B nem örülne neki,hogy a tartalékos szerepe jutott neki.

Tudd meg pontosan hogy mi a helyzet velük,ne bízd a véletlenre.

2010. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem ezt akartam kiemelni, köszöntem az eddigi válaszokat.
2010. szept. 16. 07:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pofára esni akkor tényleg az a legjobb ha mindkettővel megismerkedsz.Elvileg ezeket egy beszélgetés alatt le lehet tudni,aztán ha megtudtad, h. mi van A-val és van barátja akkor másnap talizhatsz külön B-vel és kérhetsz egy randit.
2010. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl úgy jöttem össze abarátommal, h. ő egy másik lánnyal akart összejönni(osztálytársa volt,engem aznap ismert meg),együtt voltunk buliban, a lány,a fiú pár közös ismerős és én.ezt én utólag tudtam meg,de nem bántam,nem haragudtam rá, hisz velem jött össze és velem is maradt.
2010. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdezz rá egyszerűen, hogy van -e Neki!

Kívánom, hogy a legjobb helyre kerülj!!!

2010. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!