Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kell-e szarul éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e szarul éreznem magam amiatt, ha átlagosan csak minden 10. lányt húzok jobbra?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, nem túl magas, 176-7 centi. Emiatt persze egy rakás profil kiesik, mert nem akarom a likejaimat olyanra pazarolni, aki fixen nem fog visszaszívelni. Aztán ott van a külső. Aztán ott vannak a végletek... agyonfilterezett képek, az óriási elvárások a bemutatkozásban, persze azon a bizonyos asztalon meg semmi nincsen. És itt még nem is beszéltünk a saját preferenciáimról, hogy egyébként, mint nő tetszik-e kép alapján, vagy sem. Nem vagyok egy adonisz, de igényes, stabil anyagi helyzetű, széles látókörű. Nem gondolom magam ocsmánynak sem. És most jön a csattanó: jóformán senki se jelöl vissza, ha így tinderezek. Ezek az álomszép, igényes, tanult lányok egyáltalán kit szívelnek vissza?

2022. jan. 10. 12:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vagy benne a top 1%-ban, akkor úgy is a másodperc tört része alatt feledésbe merülsz, szóval tökmindegy, hogy 10 vagy 1500 lányt lájkolsz ilyen Tinder féle szarokon, nem fog ettől a "taktikától" előnyben részesíteni az algoritmusuk.


Csak egy jó tanács, ha normális barátnőt szeretnél találni, akkor jobb ha messziről kerülöd az ilyen appokat.

2022. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Azokat, akik az óriási elvárásoknak megfelelnek.

Nemcsak neked lehetnek óriási elvárásaid, hanem nekik is. Ezért nem matcheltek.

2022. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is kb minden tizediket húztam jobbra és megtaláltam a párom.
2022. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok szoktak elverezni az appokon, akik mindenkit jobbra huznak. Mar az algoritmus is leveszi, hogy egy nyomorek probalkozik mindenkinel valogatas nelkul es a profiljat is mar csak olyanoknak dobja fel, akik szinten igy cselekednek, csak noi oldalrol. Valahogy vedeni kell a felregisztralt kozonseget, ez a legegyszerubb modja.
2022. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Egészen véletlenül nem lehetséges, hogy az ottani csajok egy részének csak szórakozás az általad körülírt app?

A másik meg az, hogy szerintem elég gáz ilyen irányba terelni a felnövekvő generációt, hogy PL: Valaki 1cm-es magasságkülönbségen problémázik. (Wtf?!)

Hozzáteszem, hogy természetesen mindenki maga dönt, hogy mit preferál, de azért elég durva, ha valaki ilyen "rugalmatlan" a testi adatokat illetően, ha amúgy szellemileg/lelkileg passzolnának... :,D

2022. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"A másik meg az, hogy szerintem elég gáz ilyen irányba terelni a felnövekvő generációt, hogy PL: Valaki 1cm-es magasságkülönbségen problémázik. (Wtf?!)"


Arra gondoltam a kérdésben, hogy van akinél ki van írva, hogy 180 alatt off, így őket nem is szívelem.

2022. jan. 10. 13:14
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

"Kell-e szarul éreznem magam amiatt, ha átlagosan csak minden 10. lányt húzok jobbra?"

"széles látókörű"

Ellentmondást érzek.

Tőlünk kérdezed, hogy hogy kell érezned magad?

2022. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Na, megjött az ügyeletes pszichológus. Olyan címet akartam megfogalmazni, ami figyelemfelkeltő. A kérdésem pedig arra irányult, hogy jól teszem-e, hogy kitartok az elveim mellett, vagy engedjem el az egészet és próbálkozzak máshol, máshogyan.
2022. jan. 10. 13:30
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

"Olyan címet akartam megfogalmazni, ami figyelemfelkeltő"


Na, ennek is van egy pszichológiai kórképe :D


Amúgy az alábbi helyeken lesz sikered: Mória bányái, Aprajafalva, Manóvár stb.

2022. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Felesleges próbálkozni a sértegetéssel, mert nem vagyok önbizalom hiányos, nem tartom magam manónak, sérültnek, nem szenvedek mindenféle kognitív torzítástól, köszi. Rólad viszont feltételezem, hogy folyamatosan oltod az embereket itt, máskülönben nem lenne ilyen rossz értékelésed. Semmi gáz nincs a kérdésemben, csak ugye mint minden kérdésnél érkeztek ide is mindenbe belekötő emberek. Hidd el, nem tapostál bele a lelkembe.
2022. jan. 10. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!