Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyobb sikerem lenne (még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb sikerem lenne (még a mostaniaknál is!) a hölgyikéknél, ha vidékies stylusba csábítanám el őket?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam egy csajozási brainstoriming során, hogy a falusi turizmus módjára bevezetném a falusi csábítási alpha male módozatot is. Mondjuk elutaznék vidék falura, ahol a kisvárosi településen a turista hölgyleányok alpha hiányban szenvednek. Eléjük állnék, lejjebb tolnám menő Ray Ban napszemüvegemet, végigmérném őket, mint egy szakértő a leányvásáron, és csujjogatásba kezdenék:


- Nézzél rá a garázdára,

Lefektet a barázdába,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


Ő a falu bikája,

Lehetnél a cicája,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


Alpha legény popsid fogja,

Vár reád a szénaboglya,

Hiju-juju-júúúú-júúú!


Kigombolom gombodat,

Megfogom a combodat,

Heje-jeje-jeeee-jeee!



2022. jan. 11. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Kövezzetek meg, de szerintem fejlődött a verselési tudománya. De hol marad a csuhajja? :D
2022. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó xd
2022. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csuhajja!
2022. jan. 11. 14:03
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem még mindig idióta. Ha bárki élem állna és kiokádná magából az alfa, vagy alfahím szót, akkor kapna két pofont és otthagynám.
2022. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 mi ez a szükségtelen agression? Egyszer már összetörte a szívedet egy magamfajta charmeur alpha male? ;)
2022. jan. 11. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj kaulaiul, és minden rendben lesz. Jaú?
2022. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Magyarul, te nyomorult. Még humoros sem vagy. Rühellem a fajtádat, aki azt hiszi, hogy van alfa, meg a többi, miközben saját maga egy unalmas, humortalan, büdös, korpás, rothadó szájszagú, ostoba, olvasatlan suttyó, aki csak az internet mocskát képes magába szívni, mert ő maga is ilyen hazugságalapú mocsok.
2022. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#1: Nincs magasan a léc.
2022. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7 Neked tényleg elcsavarhatná a fejed egy igazi charmant, ganalt alpha male :D
2022. jan. 11. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szerencse hogy a vidéki kisváros stílust még nem fedezte fel 44f 😄 így speciel én védett vagyok ellene. 44f oltás is van? Kérek szépen. Én vagy kamilláznék szó nélkül a produkcion vagy kacagó sorozatba kezdenék.


Amugy ha ezt húsvétkor teszed szódás üveggel a kezedbe hatékonyabb lesz hidd el. Vissza spriccelnek 12 óra után a lányok egy vödör vízzel pl. Hollókőn. Van ahol 12 óra után már a lányok oltják vízzel a srácokat van aki vödör vízzel.

2022. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!