Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak csúnyácskább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csúnyácskább lányok jönnek fel Facebook datingen?

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok, a kezdettől fogva csak leszakadt kelet-magyarországi külsejű, agyonfilterezett lányok jönnek fel. Egy szép, igényesebb lány nem jött fel eddig. Mi lehet ennek az oka? Nem hiszem el, hogy csak ilyen kategória használja a Facebook társkeresőjét. Vagy szerintetek érdemes lenne Tinderre átmenni?

2022. jan. 11. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
"Leszakadt, Kelet-magyarországi külsejű..." ???? "Kisfiam", te sehová ne menj át, inkább szállj magadba!
2022. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Az algoritmus úgy gondolja, hogy te sem vagy jobb. Ennyike.
2022. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező pacsi!

Duma nagyon jóvolt.

Úgy látom betalált pár itteni feminaci nőnél.

2022. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Veszem észre… Nem szembesülnek a valósággal.
2022. jan. 11. 18:07
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
lehet, hogy az igényesebbek nem szorulnak rá facebook datingre xd
2022. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Aha, szóval te mondod meg, mi a valóság...muhaha.
2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért te meg kelet-magyarországi keresetű férfi vagy👌👌👌
2022. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Egyre jobban imádom az érkező kommenteket. Nagyon jól tudjátok, mely lányokról beszélek, nem kell a

melléduma.

2022. jan. 11. 18:18
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én még Kelet-Magyarországon próbáltam pár hónapja, de 2 nap után töröltem magam... Tényleg vicc, kb. Maunika-só casting színvonal volt.

A 20-30 éves csajok 80%-ának már volt gyereke (nemcsak a cigányoknak), gyakran több is. Ezzel szemben diplomások nem nagyon voltak.

90%-nak full igénytelen volt a külseje és a képei is: rumlis-putris szoba, homályos kép, ovis filterek. Aztán már az is "extrának" számított, ha teljes volt a fogsora, nem volt bajsza(!), vagy ne lett volna tele xart búvárruha teste. Gyakran láttam 40 feletti nőket, akik huszonévesnek hazudták magukat. Szintén gyakori volt az 5cm-ről lőtt selfi, amin tátott szájjal bambán néz, közben úgy leszegi az állát, hogy az amúgy is nagy tokája teljesen kitakarja a nyakát.

Aztán kb. 25% kamu ázsai profil volt: vicces volt nézni, hogy egy állítólagos vékony, diplomás, jól menő vállalkozó kínai csaj tengeres és felhőkarcolós képekkel pl. Hajdúdorogon vagy Nagykállóban lakik :D


Szóval, a Tinder a Facéhez képest kész elittárs a tapasztalatom alapján.


33F

2022. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Le is törlöm a f*szba…
2022. jan. 11. 18:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!