Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek arról, ha egy férfi macskás?

Figyelt kérdés
Lehet hogy van saját, vagy ha nem is tart sajátot, de jobban szereti, mint pl a kutyákat vagy más állatokat.

2022. jan. 12. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel, nem mond el semmit róla
Jó jel, hogy szereti az állatokat
Nem férfias tulajdonság, inkább a kutyákat kéne szeretnie
Tök jó, hogy kifejezetten a macskákat kedveli, mert én is
50 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Hogy meleg.
2022. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon kevés információ ahhoz, hogy bármilyen véleményt formáljak róla. Csak az a lényeg, hogy ne tartson macskát, mert egyrészt allergiás vagyok a macskaszőrre, másrészt a nyulam valszeg nem bírná :)
2022. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

#1: akkor talán nézd meg ezeket a fotókat:


[link]

2022. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nálam csak macskás férfi jöhet szóba.
2022. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Én kutyás vagyok, nem mondom hogy macskás férfinak nincs esélye nálam, de ez szerintem idővel gondokkal járna.
2022. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is macskapárti vagyok,de azért be aludjon vele.
2022. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem jó, mert én is az vagyok. Van is macskám, vele is alszom. (Benti macskával amúgy sem nagyon lehet megcsinálni, hogy nem engeded fel az ágyra. Ha nem látod, úgyis felugrik, szóval tök mindegy.)
2022. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Pozitívum, mert én is macskás vagyok.. De remélem nem a tirpák féle macskás, aki úgy szereti őket hogy ki vannak baxva a kertbe, kapnak maradékot, egerésszenek 'oszt cső. Az állatorvos kimerül annyiban, hogy bármi baja van szerencsétlennek bekeni kamilla teával meg hasonlók..
2022. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Valamiért a macskákkal kapcsolatban tök oké, ha valaki gyűlöli őket, nem engedi őket maga közelébe, megijeszti, elkergeti, felrúgja őket, rosszabb esetben direkt beletapos a gázba, ha az úton megy előtte egy macska. Ha valaki kutyával csinálná ezt, az egy utolsó, mocskos rohadék lenne, cikkek szólnának róla, bent lenne az arca az esti híradóban és meghurcolnák minden platformon (helyesen). De macskát tök oké gyűlölni és kínozni, az úgyis "fogyó eszköz".

Szóval a kérdésre válaszolva nem különösebben pozitívum nálam, ha valaki "macskás". Én személy szerint minden állatot szeretek, nem vagyok sem "kutyás", sem "macskás". Az viszont egyértelmű kizáró ok lenne, ha a fent említett, nyíltan vállaltan macskakínzó kategóriába tartozna valaki, vagy ha bármilyen állat bántására érezne vágyat és erre még büszke is lenne.

2022. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt macskás pasim, teljesen oké volt, férfias, vonzó, jó fej.
2022. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!