Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak szexelni akar miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni akar miért törődik ennyit velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyjából 4 napot beszéltem eddig. Mikor elkezdtünk beszélni mondta hogy nem komolyat keres,csak barátság extrákkal. Most nekem sincs nagy kedvem kapcsolathoz, szóval belementem. Viszont nagyon furán közeledik. Minden nap jó reggelt, jó éjszakát üziket küldd, megkérdezi milyen volt a napom, érdeklődik a hogylétem felől, és meghallgat. Mindig mondja hogy milyen gyönyörű vagyok, stb. Tegnap pl a beszélgetésünk közbe elaludtam, és azonnal elkezdte kérdezgetni hogy mi a baj, miért nem válaszolok, és csomószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy semmi baj, csak elaludtam. Aztán mondta hogy nagyon megijedt hogy valami rosszat mondott, és nem tudott emiatt aludni rendesen éjszaka mert azt hitte megbántott. Ezt nem tudom hova tenni, mert akik eddig csak szexelni akartak nem csináltak ilyeneket. Ez miért lehet?

2022. jan. 13. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Társra vágyik, csak félénk.
2022. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan
2022. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "barátság extrákkal" kifejezést használjuk, akkor érdemes megnézni, egy barátság hányféle lehet. Van olyan barátom, akivel szinte napi szinten tartom a kapcsolatot, meg olyan is, akivel évente 1-2 alkalommal találkozom.


A komoly párkapcsolat paraméterei viszonylag egységesek, de azon kívül elég halványak a határok. A laza szexkapcsolat van, akinek annyi, hogy hetente egyszer lefekszünk egymással, másnak pedig azt, hogy élvezzük, mint párkapcsolatot, de nem vállalunk egymással szemben semmi kötelességet.

2022. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy mégis kapcsolatot akar, csak így játszik ki téged? Közbe reménykedik, hogy hátha beleszeretsz?

Ki mondta először, hogy nem akar komolyat? Te utaltál rá?

2022. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát amugy fura, mert amellett hogy ilyen törődő, perverz ism meg ír neha olyanokat hogy így megáll bennem az utő. Szóval nem tudom most mivan. Meg akárhányszor írok mindig azonnal megnézi az üzeneteimet.
2022. jan. 13. 10:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ő mondta hogy neki nem kell komoly dolog. Szóval ő hozta fel.
2022. jan. 13. 10:50
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. Amúgy 20L 23F
2022. jan. 13. 10:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Magányos.
2022. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
béta
2022. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!