Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak szegény lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak szegény lánynak, ha kifogyunk a témából, hogy ne mindig azt kérdezzem meg, hogy, hogy telt a napja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hajjajj...inkább semmit.
2022. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyarat dobd fel témának . Én azt szoktam .:D
2022. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha olyan unalmas személy, hogy mindig neked kell valamit írni, és ezt elvárja, akkor semmit, tiltás és kész.
2022. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Politika, vírus helyzet, vallás. Ezeken jól össze lehet veszni,hidd el nem lesz kínos csend.


Ha így kihal a beszélgetés akkor sajna nem vagytok egy frekvencián, vagy itt lenne az ideje a személyes találkozónak.

2022. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Teológiából az Ortodox filozófiát Jézus jelenlétéről.
2022. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

4 - Jò a meglátás!

Azt mindenképp meg kell kérdezni, kire szavazott, támogatja-e a kötelező oltást, mit gondol az abortuszról és a kerítésről a szerb határon.

2022. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, előttem mennyire írták iróniából vagy komolyan, de szerintem igen is, jó téma, ha a véleményét kérdezed meg.


Sokkal több kiderül az adott személyről, mintha folyton a napját firtatnád - ráadásul a legtöbb ember tök átlagos életet él, így általában azt fogja mondani, hogy felkeltem, dolgoztam/suliban voltam, és ezzel el is telt a nap.


Illetve azzal nem értek egyet, hogy a lány unalmas személy lenne, amiért nem dob fel témát. Lehet, nem akar. Én akkor maradok passzív a beszélgetésben, ha nem szeretnék összejönni az adott sráccal, aztán ezért gondolom elkönyvelnek uncsinak páran, de ez van.

2022. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha inkább csak te próbálkozol beszélgetéssel, akkor nem érdekled eléggé.
2022. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Én beszélgettem úgy lánnyal, hogy konkrétan meg kellett határozni, hogy akkor most beszéljünk erről, most arról. Sehova nem jutottunk. Ellenben akikkel komoly kapcsolat lett, az ismerkedős szakaszban állandóan beszéltünk egész nap több hétig. Érzi az ember, ha összeilleik valakivel. Valakivel meg nem.

Vagy másnál működött ez a találjunk témát, mert nincs miről beszélni? Lesz ebből jó kapcsolat?

2022. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.


Ha meglenne az összhang, a beszélgetések során csak egyre több témátok lenne, nem pedig kevesebb.

2022. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!