Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párok! Kapcsolatotok elején,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Kapcsolatotok elején, (első 1-2 hónap) milyen sűrűn találkoztatok?

Figyelt kérdés
Naponta? Hetente? Kéthetente?

2022. jan. 14. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalom.
2022. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta, mivel egy helyen egy műszakban dolgoztunk
2022. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szintén heti 2-3
2022. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

80 km volt köztünk, így heti egyszer 2 napra.

Azóta már együtt vagyunk több mint öt éve.

2022. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naponta. Én még gimis voltam, ő meg pont arra járt haza a munkából, így általában megvártam és randiztunk, aztán hazavitt. Amint végeztem, össze is költöztünk, ennek idén 23 éve. 😊
2022. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első 3 hétben 2 naponta, a második 3 hétben naponta, aztán már haza se ment tőlem, csak később a cuccaiért, hogy átköltözzön az albérletéből :D
2022. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naponta. Ritkán volt egy-egy hétvégi nap, hogy nem.

De olyan két hónapnál már folyamatosan együtt voltunk munkaidőn kívül. Felváltva egymásnál aludtunk. Ebben az időben is csak elvétve volt kivétel.

2022. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalom. Ő munka, én egyetem után. És persze hét végén is valamelyik nap.
2022. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 100km-re lakunk egymástól így egyelőre heti 1 de tervezzük hogy több napot együtt legyünk.És ez nem akadály köztünk mert szeretjük egymást.
2022. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!