Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/169 anonim ***** válasza:
93%
Rossz pasi? Ki tudnák nyírni? Neked mi bajod van...?
2022. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/169 A kérdező kommentje:

1


Csak gondolom nem mindegy ki megy oda flörtölni.

2022. jan. 18. 12:43
 3/169 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak várom, mikor tudok kikerülni a helyzetből a leghamarabb. Nem akarom kinyírni (te jó ég... ) csak azt szeretném, hogy szálljon le rólam.
2022. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/169 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok senkit kinyírni.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/169 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak idegesítő és kínos, főleg ha nem veszi a lapot hogy nem jön be és hagyjon már.
2022. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/169 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt utálom, ha nem képes abbahagyni, vagy ha bepöccen, amiért nem viszonzom.
2022. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/169 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van párom, de amúgy sem voltam sosem pasizós típus. Ergo nekem a páromon kívül minden pasi "rossz pasi".


Néha rámírnak, ismerkedési szándékkal. Ha normálisan (kedvesen és udvariasan) teszik, akkor meg szoktam dicsérni a közeledésüket, mert tisztelem a bátorságukat, nem akarom hogy nagyot csalódjanak, mert ez most nem sikerült :) Sok szerencsét kívánok és elköszönök.


Akkor rágok be, ha eleve "szia cica megraknálak" a kezdés, és a többszörös(!) "bocs, de nem" után is nyomulnak. Nem nyírnám ki őket, de jó meleg égtájra kívánom őket.

2022. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/169 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölni eleve csak akkor tudsz, ha a másik partner. Ha nem tetszik a pasi, de nyomul, akkor igyekszem először szépen leépíteni, ha nem megy akkor igyekszem kimenekülni a helyzetből. Ha ez sem megy, gorombáb elküldöm.

Nem szeretem az ilyen helyzeteket, mert marha kellemetlen, de nem vált ki belőlem haragot az, hogy valaki közeledni próbál. Az igen, ha paraszt és nem érti a nemet. De meg akkor se ölném, vagy ilyesmi. Milyen beteg gondolat ez már?

Egyszerűen csak dühítő az emberi türhőség. Épp úgy, mint mikor a kéregető csövi nem érti, hogy nem, vagy, mikor adsz neki egy kis aprót közli, hogy ennyi?! Őket se nyírnám ki, egyszerűen többet nem megyek a közelükbe, ignorálom őket. Mert az ilyen ember annyit nem ér, hogy ránézz.

Egy normális közeledés, ami után az illető felfogja a nemet, kétlem, hogy bárkiből indulatokat váltana ki. Én díjazom az illető bátorságát és azt, ha normálisan tudja kezelni a kudarcot.

2022. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/169 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalatom az, hogy ha csúnya vagy akkor nem semlegesek hanem ellenségesek.


Tehát nem kedvesen vagy tisztességesen küldenek el, hanem leoltanak, beszólnak, megaláznak stb.


Gondolom sérti az egójukat, hogy egy csúnya pasi oda mert menni hozzájuk mert milyen dolog, ront a presztízsükön, és tudtára kell adniuk, hol a helye, szexben meg szaporodásban ne reménykedjen a selejtje!!

2022. jan. 18. 13:04
 10/169 anonim ***** válasza:
100%
A flört nekem olyan, hogy akkor flört, ha kölcsönös. A nem kölcsönös flört az zaklatás. Meg azért tegyünk különbséget flört meg ismerkedés, bókolás között. A bók, leszólítás az nem zavar addig, amíg az illető igényes (az zavar, amikor hónaljszagú, rothadt fogú egyének jópofiznak, és elhiszik, hogy egy szinten vannak velem). Csak ha épp nekem nem tetszik, akkor az udvarias visszautasítást dolgozza fel férfi módjára, tehát ne küldjön el anyámba, és ne is folytassa a "felcsípést", hogy "jaj, hát játszod az elérhetetlent biztos" meg "naaaaa, légysziiiiiiiiiii". Az a zavaró, ha vki nem hajlandó megérteni / elfogadni a nem-et.
2022. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!