Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intellectualis rappelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intellectualis rappelős randira hívás tetszene nektek, csajszikák?

Figyelt kérdés

Mennyire hatna rátok imponálóan, ha a pasi férfiú gentleman egy történelmies utalásokkal teli rappel csábítana titeket rendez-vous-ra?


Pl.

"Hidd el sexy lady, nekem egy bombanő nem nagy falat,

Betámadlak egyből, mint a mongolok a Nagy Falat.


Vagy földesúr is lehetnék, te meg sexy jobbágy,

A kastélyomban, csinos leány, várna rád egy jobb ágy.


Lehetnél egy fehér asszony (a lakhelye: Lőcse),

Én meg a hős lovagod, kinek dárdányi a lőcse.


Sexy minden testrészed: ajak, mell és ánusz,

Én meg lehetnék a császárod, a Vespasianus."



2022. jan. 18. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszem csajok, a kérdés örök:

Egy férfi hogy lehet ekkora kötsög ?

Azt hiszi talán, hogy ő az Isten?

Mi lehet nála jobb? Hát minden!

Azt hiszi vicces? Én sírok tőle!

Semmi jót nem nézek ki belőle

Persze, lehet, hogy rendes ember

Csak normálisan közeledni nem tud. Nem mer?

Összefoglalva: kínos minden sorod

Nem akkora poén, mint ahogy gondolod

Te nem nekem lettél kitalálva!

A rapcsata ezennel le van zárva.


Azért ne vedd a lelkedre, de tényleg elég gáz csaj szemmel egy ilyen közeledés :)

2022. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a csajszikás kérdező, már azt hittem sose kérdez újra :D :D

Meg fogsz lepődni kérdező, de nem a válasz erre is, és minden hasonló stílusú kérdésedre is az lesz a jövőben, de folytasd nyugodtan az írkálást mert szórakoztató :D

2022. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

:'D Őszintén? Azért ha bizonyos testrészeket kihagyod a rapszövegből, akkor még jobb lenne mint a falusi csujogató versed. :D


Időutazós rapper


Hidd el sexy lady, nekem egy bombanő nem nagy falat,


Betámadlak egyből, mint a mongolok a Nagy Falat.


Mégis csak nagy falat? :D

2022. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Oh bocsánat javítom az idézőjel lemaradt képzeld oda, várj inkább javítom:


"Hidd el sexy lady, nekem egy bombanő nem nagy falat,


Betámadlak egyből, mint a mongolok a Nagy Falat."


Mégiscsak nagy falat? :D

2022. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi vagyok mikor ír romantikus lovag verset Shakespeare komédia stílusban. :D


Adjunk ötleteket a versírói készséged fejlesztéséhez?

2022. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sír a telefon...
2022. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az Alpha male, nem?
2022. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7-es ez az álca Alpha male. A réginek kifinomultabb volt a szövege és nem használt szexualis jellegű mondatokat.


Ezerszerte uriemberebb volt a régi. Ha meg mégis ő, akkor sajna elprolisodott a stílusa. Egyébként egyetértek 1-essel, jó is lehetne ez a vers, mert ez nem rapp, a rapp ritmusa és ríme másabb, szóval azért versírói készsége előrébb lépett a rímek miatt, de a szöveg tartalma egy lenéző, pökhendi, ego és ő a Jani stílusú embert ír le, aminek kb. ez a mondanivalója, hogy simán becserkészi és nála jobb lenne a körülményei, de ugyanakkor asszony neked kuss a neved, majd én megmondom neked mi a jó mondanivalójú.


Az illető szerintem vagy arcol, és tényleg nem ért ezekhez a dolgokhoz, vagy tényleg a régi 44f és direkt váltott stílust, és tisztában van vele, hogy ezek amiket ír proli stílus, és teszteli az embereket. Bárki is ő nagy színész a maga módján. De az embereket az ember érdekli és nem a játszma és nem a színészkedés, de tudjuk, hogy ezek a versek csak tesztek, játszmák, a való életben nem menne oda így egy nőhöz sem.

2022. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

* Egyébként egyet értek egyessel. De amúgy ettől függetlenül jó is lehetne ez a vers


A "de amúgy ettől függetlenül" mondatrész lemaradt, hogy ellensúlyozzam, hogy azért a tartalmára ne legyen büszke, de már előrébb lépett rím ügyileg.


A tartalom bizonyos részei nagyon pocsékak és nem tisztelik a nőt. Ezt sugallja.

2022. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Már a fő kérdéstől is másodlagos szégyent érzek.


Ciki, hogy egy bolygóra kerültem veled. Ennyire fogyatékos lennék tán, hogy ilyen hulladékokkal kell egy helyen éljek mint te? De miért?

2022. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!