Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Titeket zavar ha ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket zavar ha ronda pasik próbálkoznak be nálatok? Idegesít titeket?

Figyelt kérdés
F/31
2022. jan. 19. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Volt már a kérdés tegnap:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Most 168 kommentnél jár.

2022. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Van annyira erős az önbizalmam, hogy ne vegyem személyes sértésnek.

Alapvetően hátránnyal indulok, eszméletlen nehezen veszem észre, ha egy férfi flörtölne velem, engem apukám nevelt, azt hiszem, haverkodnak, bratyiznak velem a férfiak, ahogy amúgy én is teszem a férfi kollégákkal.

A férjem már 1 hónapja csapta a szelet, mire mondta, amúgy én udvarlok neked :D

De nem, HA észre is veszem hogy próbálkozna az úriember, nagyon hamar kultúrált módon tisztázom, hogy férjnél vagyok. Beleszövöm a mondandómba, bezsélgetésbe a "férjem" szót, és amúgy meg szokták érteni azonnal, szerintem így a legjobb. Nem lekoptatom, hanem mintha fel se tűnne nekem, csak beszélgetés által jön rá az illető, hogy nem jó ajtón kopogtatna.

Bár rajtam látszik is, nem vagyok az a típus, hogy érdemes tovább cicózni, szerintem hallatszik a beszédemben, hogy köszönöm, jól megvagyok az urammal.

2022. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

#2


Te az a nő vagy, akire a nicke alapján azt hittem, hogy pasi. Még mindig nem értem, hogy választhattad ezt a nicket, bár jól tudom, te fiús vagy, szóval érthető. Amúgy jó fej vagy, kár, hogy mostanában a te kommentjeidet keveset láttam errefelé.

2022. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

Nagyon egyszerű.

Ültünk itthon a kanapén, valakin röhögtünk a férjemmel, és annyit mondott; akkora genya vagy :D

Én meg mondtam, naná. Sőt! Bárhova kell regisztráljak, ez lesz a nevem.

A név-elők meg hgy én vagyok a legszemetebb. :D

Ritkán jövök, csak ha egyedül vagyok otthon, és unatkozom. (:

Amúgy nyugi, a férjem is azt hitte férfi vagyok, míg nem látott képet rólam.

2022. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok mint a #2 válaszoló. Kettő fiú tesóm van, unokatesóim is nagyrészt fiúkból áll, így én is nagyon nehezen veszem észre, ha akarnak tőlem valamit. Ezért aki rám ír beszélgetek velük, attól függetlenül hogy néz ki. De ha már rám hárítja a frusztrációját, a helyesírása olyan csapni való,hogy szótár kell a dekódolásához, vagy nem jutunk egyről a kettőre én leépítem. Ezt meg is mondom neki, ha tetszik neki, ha nem. A legutóbb egy eléggé nem helyes sráccal beszélgettem, érdeklődtem felőle, meg minden de még ő hagyta abba a további beszélgetést. Lehet meglepődött, hogy írok neki vagy nem tudom, de ha így áll a dolog, nem fogok további erőfeszítést bele vinni xD Úgyhogy nem zavar ha kevésbé helyes srác ír nekem, de fogadja el ha nemet mondok neki.
2022. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar. Az, hogy helyesen írni nem tudnak, meg rögtön meztelen képet kérnek, az már inkább.


Exem nem volt az a konvencionális szépségideál, sőt, a családtagjaim, barátaim többsége egyenesen rondának titulálja, mégis összejöttem vele, mert az elején tök értelmesnek, jófejnek mutatta magát. Kár, hogy amikor már biztosnak érzett, alább hagyott a nagy jófejség.

2022. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha az első nem után békén hagy, akkor nem zavar. Ha folytatja ezután is, akkor a külsejétől függetlenül zavar.
2022. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem az zavar hogy bepróbálkozik, hanem ha nem fogja fel, hogy kösz, de nem kérek belőle. De ez akkor is ugyanúgy zavar, ha jóképű az illető. A nem az nem. Aki ezt nem érti, az meg idegesítő, függetlenül attól, hogy hogy néz ki.
2022. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem tetszik, akkor nem zavar. Igazából nem a rondaság zavar egy pasiban, hanem ha gusztustalan külső belső egyaránt.
2022. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavar. Az a zavaró ha nem érti meg hogy én nem akarok ismerkedni.
2022. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!