Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt a férfi a szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a férfi a szülei előtt, de nem vagyunk együtt. Miért? Komoly szándékai vannak?

Figyelt kérdés
Otthon nála történt

2022. jan. 19. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint igen.
2022. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért lennének komoly szándékai?
2022. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy odakerültetek a szülei elé és a semmiből megcsókolt? Milyen férfi, milyen kapcsolatban álltok? Egyáltalán ismered?
2022. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És te engedted? Miért?
2022. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem férfiak mondták, hogy az a baj a nőkkel, hogy mindent túlagyalnak. Most ezen is minek gondolkodsz? Kapcsolatban vagytok, vagy nem? Amúgy meg kérdezd meg tőle, hogy ezt miért csinálta. Lehet, hogy csak sokat csesztetik a szülei, hogy nincs barátnője, és most meg akarta mutatni, hogy neki van.
2022. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok együtt, akkor miért csókolt meg? Mit kerestél a szüleinél?

Lehet, csak a szüleinek játszotta el, hogy van barátnője, hogy hagyják végre békén.

2022. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg és ezzel akarta mutatni az unokákért naggyató szülőknek, hogy miiinden reeendben vaaan, neem vagyok meleeeg
2022. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy suttyó. Ha azt akarja, hogy együtt legyetek, azt meg kéne beszélni.. nekem os volt ilyen. Mar kézen fogva jártunk, randizgattunk, olyan voltunk mint egy pár, de nem lett kimondva. A kapcsolatnak másfél év múlva nyilván azért lett vége, mert nem tudtunk beszélgetni:)
2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!