Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok válaszát várom, mintha másképp viszonyulna hozzám az ismerősöm. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy nő ismerősöm amikor kettesben vagyunk érdekes kérdéseket tesz fel amit nem igazán tudok hova tenni, illetve furán viselkedik, beszéd közben mélyen a szemembe néz,mosolyog, kérdezi hogy voltam e már szerelmes, megkérdezi mi jót ebédeltem stb... mire véljem?

2022. jan. 19. 14:09
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Én elég sok férfival vagyok jóban, de ilyen f*gokat egyiktől sem kérdezek.


Úgy beszélgetünk el, mint két ember, szóval jah, szerintem akar valamit...

2022. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy azt valahogy érezzük ha valaki megváltozik irányunkban, még akkor is ha olyan nagyon konkrétan semmi lépést nem tesz és akkor is ha nem tudjuk szavakkal megmagyarázni. Ezt az ember sok esetben érzi, persze nem mindenki. Velem is volt hasonló. Ismerős férfi, nem mondott furcsa dolgokat, nem flörtölt, nem tett semmi olyat, mégis úgy éreztem, hogy valami megváltozott benne, más velem mint eddig. Aztán kiderült, hogy bejövök neki. Nekem is ezt mondták mások, hogy az ember az ilyet nem véletlenül érzi.


Nem 1000% persze, de gyanús hogy bejössz neki.

2022. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor jól éreztem hogy változott benne valami. Próbálok kicsit távolabb maradni esetleg.
2022. jan. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!