Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melanie példája akit elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melanie példája akit elhagyott a rapper ferje kulcsar Edináert, mikor lesz már tanulság végre a nők számára?

Figyelt kérdés
Diplomás, nyelveket beszélő szép nő, aki ezért az iskolazatlan pasasért otthagyta az amerikai lehetőséget, hogy Obama stabjába kerüljön, majd 7 évig tolta maga előtt a fas.zi karrierjét gyereket nevelve otthon, még csak el sem hagyta magát külsőre, most meg mehet be rádiózni 31 évesen egy 1 éves szinte baba mellől, hogy eltartsa magukat. Mikor értik már meg a nők, hogy a mai világban ez az odaadás, magad odadobása a pasiknak, tolni a szekerét, kiszolgálni, lemondani érte a lehetőségekről, tiszta ráfizetés, szenvedés, megalázás végül? Miért ilyen eszetlen hülyék a nők, míg a férfiak tisztán a maguk érdekét nézik?Kivétel nélkül így végződik.

#Jgugt
2022. jan. 21. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én azt gondolom, mindenki a saját sorsáért felelős. Ha valakinek egy ilyen 70 IQ-s "reppelő" cigánygyerek kellett akkor viselje a következményeit.

Erről a Kulcsár Edináról meg "Csuti" exéről is ez a véleményem.

Ha valakinek egy Edina-féle ostoba cigánylány kellett akkor most ne sírjon. Ennyi. Nem kell ezt túlragozni.

Amúgy nálunk a szomszédban a tacskó kutya neve volt Csuti. 😂

2022. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Múltkor még nem az volt a kínotok, hogy többdiplomásként hogy merészelünk diplomás párt keresni és hogy merészeljük elvárni, hogy a férfi ne miattunk csináljon dolgokat, hanem legyen egyben az élete a kapcsolat előtt is?


Az idő nagy részében ezen az oldalon a magamfajtákat pocskondiázzátok, hogy sznob vagyok, nőietlen meg kiherélem a férfiakat, mert valamit le mertem tenni az asztalra, most meg megy a duma, hogy inkább legyen ilyen mindenki?


Drágáim... Ez átlátszó. Ezzel is ugyanazt csináljátok, mint a szexszel. Egy nő nem élvezheti a szexet, nem öltözhet dögösen, nem lehet több partnere egy számnál, mert mekkora qrva... De ha egy nő nem engedi csak itt, csak most, csak nektek seggből szájba és nem nimfomán, akkor már prűd és kinek kell az.



Szedjétek már össze magatokat és döntsétek el, mit akartok az életben, mert látszólag fingotok sincs.

2022. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én a saját szekeremet tolom. Persze, akkor meg az a nyivákolás tárgya, hogy miért karrieristák a nők.
2022. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz hogy már ennek az oldalnak is velük kell tele lennie...
2022. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én azt se tudom kik ezek. Pont az ilyen marhaságok miatt sem nézek meg olvasok híreket. Teszek mások magánéletére. Nincs fontosabb hír mint ezt a szemetet reklámozni.
2022. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Kezdek rájönni, hogy az összes negatív tulajdonság, amiket eddig nőkre vetítettek-pletykássák, pletykaoldalak bújása, másokon való rágódás, mások magánéletében való vájkálás, az mind-mind valójában csak vetítés volt ilyen tulajdonságokkal bíró férfiak részéről. Mint a kérdező.
2022. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
"Egy nő nem élvezheti a szexet" Emlékszem mennyi férfikomment volt erről amikor még díványon meg hasonló oldalakon lehetett kommentelgetni, kb elégedetten röhögve irkálták, hogy jaj a nőknek nincsen orgazmusuk. Férfiak. K-rva félelmetes ez valahol. Ahogyan látom, hogy több férfirokon is hogyan bánik a saját anyjával is, azt érzem, hogy a legtöbb férfi simán belemenne abba, hogy a nők csak funkciót lássanak el-kiszolgálás, saját fizetsé, nyugdíj odaadása, szex.
2022. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!