Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női flört kezelése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női flört kezelése?

Figyelt kérdés

Fürdőben

1. Nő erősen szemezik. Mire meggondolnám megam, hogy mit lépjek megjelenik a férj 2 gyerekkel.


2. Ugyanott az öltözőben. Nő: bax meg te állat mosollyal szemezik, miközben mellette a férje gyereke, akik persze nem látták hogy anyuka flörtöl.


Kérdés nőkhöz: Mit kell ilyenkor lépnem ha szívesen kihasználnám a nő kezdeményezését. Ehhez IQ=0 vagyok. Elképzelésem nincs.



2022. jan. 21. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Odamész valami segítséget kérdezni. A nő amint odamész keresni fogja alehetőséget, hogy veled legyen, szóval még a mondatod befejezése előtt elkezdi majd mondani, hogy "gyere megmutatom", vagy ilyesmi.


Nekem így mindig sikerült. Amint odamentem, felderültek, és láttam, ahogy forognak a fogaskerekek, gondolkodnak, hogy gyorsan reagáljanak valami frappánsat a végére.

2022. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy. Én IQ=0 vagyok. El nem tudom képzelni milyen segítséget kérhetnék egy a férje és gyereke mellett dekkoló nőtől, ami nem olyan átlátszó lenne mint a 0% páratartalmú szennyeződésmentes levegő.
2022. jan. 21. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam alt az van h elbammultam...

Ha odajonne a pasi tuti zavarba jonnek mert igazabol a nagy semmit meztem es o eppen itban volt

2022. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat látsz bele egy mosolyba. Azt is, ami nincs benne.
2022. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem vagyook már kedves senkivel. Ja biztsoan azért bámul két gyerek mellől....áh ez csak a szokásos incel fantázia ismét.
2022. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ostobaságoktól kímélhetnétek.

Rendszeresen járok fürdőbe. Sétálok utcán. Sok gyerekes nőt látok. 99% rám se hederít.

Volt egy kérdésem, amire eddig értelmes válasz érkezett. A többi kb: Hülye vagy kérdező. Incel vagy kérdező. A többieknek böföghetnéjük van?

2022. jan. 21. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó szórakozás, kis magánflörtölés. Ne tegyél semmi többet mint amit a nő tesz. Ha kedved van, menj bele a játékba és szemezgessetek, de többet úgysem akar. Mit is akarhatna mikor tudja, hogy jön a férje, vagy épp ott van mellette.
2022. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!