Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, egy pasi vonzóbb számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy pasi vonzóbb számotokra ha a 30-as éveiben házas mintha szingli lenne?

Figyelt kérdés
Szívesebben fogadjátok a közeledését?
2022. jan. 22. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra inkább taszítóbb..
2022. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos léteznek olyan torz gondolkodású emberek, akik számára vonzóbb egy kapcsolatban lévő ember közeledése, mint egy egyedülállóé, de én ilyen emberekkel nem szeretnék közösködni.
2022. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a feleségét nem tiszteli, akkor engem fog? Kinőttem a tündérmesékből. Elküldeném a faxba.
2022. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lóf_aszt.
2022. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Te hülye vagy??? Mi a f*szt kezdjek egy nős pasival?...
2022. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha nős pasi közeledik, nemhogy elutasitom, de ha nem áll le, még a feleségét is megkeresem.
2022. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzòbb nem szokàsom hàzas emberekkel kezdeni.
2022. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a szinglik!
2022. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen amúgy valahol vonzóbbá teszi az, hogy olyan lazán tud ilyen esetben udvarolni, mert nincs igazán tétje. De attól is függ, hogy elárulja e, hogy nős. Ha tudok róla, nyilván nem bonyolódok felesleges körökbe, de ha nem tudom... Az úgy más tészta.


Nősülj meg hamar és tartsd titokban 🤫😉😁

2022. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!