Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó ez sok férfinak és nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez sok férfinak és nőnek?

Figyelt kérdés
Felhívott aza "bizonyos" pasi,akivel irkáltam egy darabig,hogy találkozunk egy keddi napon,viszont amikor telefonált eléggé bevolt rúgva és nemtudtam hova tenni,hogy tényleg látni akar vagy csak a pia beszél belőle,de azt mondtam rendben találkozzunk.Másnap vártam,hogy írjon,hogy akkor találkozunk stb viszont nem írt sem az nap sem azután, sőt még a keddi napon sem jelentkezett.Ez mégis mire jó?

2022. jan. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1 Berezelt

2 Csúnyán másnapos volt

3 Reggel ránézett a telefonjára: "Bakker mit csináltam...."

2022. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ennek semmi értelme az igaz :d mondjuk én részegen ha meg ígérek valamit akkor is betartom, de szerintem is fél a srác.
2022. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem iszom, talizunk? :)
2022. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám az ilyen alakot veszni.
2022. jan. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen sok? Egy alkeszről van szó a sztoriban aki gondolom nem kockahasú milliomos ügyvezető :D
2022. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!