Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfi a vonzóbb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi a vonzóbb? A hidegvérű, erős idegzetű, vagy a heves vérmérsékletű?

Figyelt kérdés

Az előbbi kiegyensúlyozott, semmi nincs rá komolyabb hatással. Jöhet bármilyen konfliktus, veszélyhelyzet, stabilan fog állni a lábán, nyugodt marad.

De a szeretetet sem viszonozza úgy, hogy éreztetné, mert alig mutat ki érzelmeket.


Az utóbbi ennek a teljes ellentéte. Ha vita van, agresszívebben fellép, odacsap az asztalra ha kell. Ha veszélyhelyzet van, jobban megijed. De a jó dolgoknak is jobban örül és a nő felé is több érzelmet mutat. Minden hatással van rá, akár negatív, akár pozitív.


Persze nemcsak ez a két véglet van, hanem a kettő között lehet bármi. De ha választhatnátok, inkább melyik oldal fele álljon a mérleg nyelve?



2022. jan. 23. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Hidegvérű
Forróvérű
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Inkább első.. utóbbi leírtak alapján.. elég valószínű nem veti meg a bántalmazó kapcsolat fenntartását,
2022. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A nyugalom és a kiszámithatóság mindennél fontosabb számomra, igy az elsőt választottam.
2022. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindkét típusnak a túlzott változata egyenlő az antiszociális személyiségzavarral. Az első annak az introvertált a második meg az extrovertált típusa. Az előbbi annyiból tűrhetőbb,hogy nem bánt,csak rideg, de hosszútávon ez nehezen elviselhető. A második az veszélyesebb, az ilyenek mellett rövidtávon se lehet kibírni.
2022. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

A döglött hal nem vonzó. Az élettelen, érzelemmentes droid.

Azt viszont nem értem hogy miért automatikusan kell hogy dühöngő őrült legyen az akinek vannak érzelmei. De gondolom ez valami afféle incel dolog, mint hogy a szép férfiak mind szemétládák, a csúnyák meg a kedvesrendesek.

Nem szavaztam.

2022. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon hogy direkt leírtam az utolsó bekezdésben hogy nem erről van szó...
2022. jan. 23. 22:23
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Akkor sem lehet választani a két végleted között, mindkettő szociapata barom. Egyik felé se menjen el a pasi. Mit nem lehet ezen érteni?

Továbbra se szavazok, nincs mire.

2022. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az első felé. Én az a típus vagyok, aki szereti az egyensúlyt, aki úgy képzeli el a világot, hogy az otthona a "vár", ahol biztonságban lehet. Egy olyan férfivel, aki nem képes kezelni az érzelmeit ezt soha nem lehet elérni.
2022. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én a másodikat jobban kedvelem.

Én nem vagyok annyira túlzóan az érzelmek embere, de akik szenvedélyesek azok belőlem is kihozzák amit szeretek.

Egyedül a "megijed" nem nagyon értem.

2022. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A jóképű.
2022. jan. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Ehhez képest nézzük meg hány nő panaszkodik az agressziv bántalmazó párjára :)
2022. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!