Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ütött egynémelyik nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött egynémelyik nőbe?

Figyelt kérdés
Van egy nő akit tavaly nyáron ismertem meg Facebookon bejelöltem ismerősnek aztán a végén ő írt rám elkezdtünk beszélgetni próbáltam randira hívni de mindig volt valami kifogása hogy miért nem,kicsit kezdtem ráunni a kifogásokra egy idő múlva elkezdtem szarni az egészre. Aztán most olyan január elején tiltották a facebookomat ugye csináltam egy másikat elkezdtem felvenni ismerősöket gondoltam felveszem ezt a nőt is csak úgy bár már nem nagyon beszélgettünk, aztán elkezdett írogatni szóval ő kezdeményezte a beszélgetést ,napokig egy csomót beszélgettünk és ő mondta ,hogy találkozzunk. Meg is beszéltük hogy a hétvégén találkozunk ,aztán mondta ,hogy találkozzunk inkább csütörtökön aztán előjött egy kifogással miért ne aztán a hétvégére megint kitalált egy kifogást aztán megint mondta ,hogy találkozzunk ekkor meg ekkor akkor megint kitalált egy kifogást most megint mondta ,hogy találkozzunk és most megint kitalált egy kifogást. Aztán megírtam neki ,hogy én nem szeretem ha szórakoznak az emberrel meg ígérgetnek neki és akkor azt mondta, hogy hát de neki ráér a találkozást nekem olyan sürgős akkor megírtam neki hogy nekem sürgős hát ő mondta, hogy találkozunk ekkor meg ekkor meg ő is hozta a kifogásokat hogy most miért nem ér rá. Most kérdem én tényleg elsietem a találkozást mikor kb majdnem egy éve próbálok már vele találkozni ráadásul utoljára nem is én hoztam fel a találkozót párszor hanem ő.

2022. febr. 9. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sieted el. Ez a nő nem akar (veled) kapcsolatot. Egy percnyi idődet nem érdemes ráfordítanod.
2022. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a harmadik ilyen alkalomnál miért vártál tovább. 🤷🏻‍♀️


Amúgy lehet kamu profil és egy öreg meleg faszi áll mögötte.

2022. febr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te se vagy 100-as azért…

Nem mindenkinek tiltják a fb-ját…

Miért jelölsz be idegeneket ismerkedési szándékkal?

Ez olyan creepy…viszolygást kelt.

Pont az ilyenek bugyutaságára szokták alapozni a kamuprofilokat. Hány ilyen van, hogy tele van kamufotókkal, semmi adat, semmi realitás, és csak férfi ismerősei vagytok. Nektek pedig fel se tűnik, csak kajáljátok a képeket.

Ha eddig nem jött össze ès “leszartad”, miért vetted vissza fb-on? Mert remèlted, hogy még lehet valami…

Ja. Újra behülyített. Nemcsak nem fogtok randizni soha, hanem még nem is létezik az illető.

2022. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2/


Nem kamu mert unokaöcsém iskolájában dolgozik és az a gáz 12km-re lakik szóval pár perc alatt találkozhatnánk. Az is néha a kifogása,hogy az előző barátja kicsinálta. Meg jön a nem akarja,hogy fájdalmat okozzon nekem meg mindenféle kifogás. Pedig én csak megismerni akarnám az még nem is biztos,hogy bármi más is kialakulna. Pláne hogy nem vagyok olyan idióta ja meglátok valakit azonnal szerelmes leszek.

2022. febr. 10. 07:42
 5/9 A kérdező kommentje:

3/


Nem mindenki olyan prűd mint te,nem csak saját ismerőseidre lehet használni a facét. Van aki ott talál párt vagy szerez új ismerősöket. Én nyitottan állok a dolgokhoz. De ő nem kamu fent írtam unokaöcsém sulijában dolgozik.

2022. febr. 10. 07:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Úúristen…:D

Tipikus :D

Pont ilyen érvekkel jöttek nekem is anno, akik bejelöltek és megkérdeztem, ismerjük-e egymást. Most már reakció nélkül kapják a tiltást.

Bónusz, hogy mèg a szavak jelentését sem ismered, amiket használsz. Nézz utána, mit jelent a prűd.

A szó, amit keresel helyette, az a normális, akit zavar, hogy vadidegenek zaklatják a fb-on ismerkedési szándékkal, ő pedig szeretnè megvédeni a privát szféráját.

Köze nincs a prűdséghez. Olvass utána! :’D

2022. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En akkor csináltam ilyet nagyon régen mikor nem tetszett a pasi csak unatkoztam és tetszett, hogy tetszek neki
2022. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6/


Már miért ne írhatmám szemérmes vagy a facebook ismerkedéssel szemben 🙂


Én nem zaklattam egy percig se,ő írt rám aztán.

2022. febr. 10. 09:38
 9/9 A kérdező kommentje:

7/


Akkor szórakozzon mással biztos másnak is tetszik,én kezdem unni a hülyeséget.

2022. febr. 10. 09:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!