Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem értem már ami itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem már ami itt van?

Figyelt kérdés

Szóval úgy hozta az élet, hogy pár hónapos beszélgetésből lett szeretői viszony köztünk egy férfival. Az elején nem voltunk olyan gyakran együtt, de aztán a találkozók egyre sűrűbben történtek.. És én már kezdtem azt hinni, hogy minden szép és jó, lehet belőle talán komoly is… Aztán a napokban kicsit többet volt a párjával és lemondta a megbeszélt találkozónkat a közeljövőben, el is tűnt pár napra, mert hogy a párja behisztizett és most jött rá, hogy tényleg többet kellene vele lennie.. De hogy majd megbeszéljük mikor jó és akkor onnan folytatjuk ahol abba hagytuk. És konkrétan többször is rákérdeztem, hogy akkor hagyjuk-e ezt az egészet és benyögte, hogy nem akar komolyat ahogy az elején is megbeszéltük, de ez a viszony maradhatna, csak most óriási káosz az élete kicsit rendbe kell tennie magát és megbeszéljük és találkozunk ugyanúgy.

Ezt most vajon mire véljem?



2022. febr. 10. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Rájött, hogy a mostani párját szereti.
Megijedt belemenni egy újabb kapcsolatba.
Másik lány van a kilátásban.
Szimplán csak le akart rázni.
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Arra, hogy ketfele huzza az esze es a vagyai. De meg a szive is huzhat ketfele. Nem akarja elhagyni, de nagyon akar teged. Viszont annyira veszelyesen akart, hogy mint az alkoholista, leteszi a poharat. A kicsit pialas neki nem megy.
2022. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon egyszerű, veled nem akar többet, a párját se fogja elhagyni érted, de azért pluszban maradhatnál, mert neki ez jó így és szeretőnek kellenél.
2022. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon egyszerű. A párja az első, téged meg majd elővesz, ha éppen olyanja van.
2022. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A párja a minden. Te meg pattant, ha épp friss hús kell. Ennyit lát benned.
2022. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőként sosem élheted bele magad, hogy igazán a tiéd a másik…
2022. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Kényelmes neki a mostani barátnő, mert az egy biztos pont érzelmileg, anyagilag meg mindenhogyan, de üríteni meg jó vagy neki hébe-hóba, így téged sem akar eldobni magától. Nem kell hozzá zseninek lenni, hogy ezt megmondd, már ne haragudj. :/
2022. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy házas férfitől? Mondta, hogy nem akar komolyat...a feleségével akar együtt lenni csak gondolom kicsit jó volt veled kalandoznia. Hagyd békén, ne keresd. Keress magadnak egy szingli férfit, és hagyd a nős pasikat.
2022. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

" És én már kezdtem azt hinni, hogy minden szép és jó, lehet belőle talán komoly is…"


Hahó!! Párja van! Milyen komolyat akarsz olyantól, aki félre dug?

2022. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem értesz. A pasi szépen magyarul elmondta a szájával, hogy nem kellesz neki, csak szexre. Alapból erről szól a szeretői viszony. Miért hiszi azt mindegyik ilyen nő, hogy majd pont miatta hagyja el a másik a párját? Te csak egy lyuk vagy neki. Hülye lenne elengedni az ingyen puncit aki megalázkodik meg fut utána, de komolyra nem kellesz neki, arra van más.
2022. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!