Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Vállalkozó, gazdag, nagy házban lakik, menő cuccokban jár, sokat dolgozik, normális életet él. Viszont minden héten szombaton házibuliban van a haverjaival, és ecstasy tablettákat fogyaszt. Nem dohányzik, kávézik, semmi más káros szenvedélye nincs, csak a heti 1 bulin a bogyók. Normális, intelligens emberről van szó, akivel mindent meglehet beszélni, csak így engedi ki a gőzt.

2022. febr. 14. 19:00
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ez nem fér bele, de neki se kellenék én.
2022. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen rossz tulajdonság miatt elengednétek a gazdagságot, esetleg egy szerelmet, családot, tökéletes körülmények között?
2022. febr. 14. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember vagyok, nem tudom, mi a többes szám, de igen. Nekem ez nem játszik. Alapból az egész menő cuccos vállalkozó olyan, hogy nem, kösz.
2022. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem tudnék szerelmes lenni egy ilyen férfibe, családot meg nem is akarok. Pénz nem kell, van nekem is.
2022. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En egy siman gyari melost szeretnek parnak.
2022. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy réteg, aki összejönne vele, mások nem.
2022. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Családot ilyennel? Felejtős.
2022. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A drogozás miatt nem (de drog nélkül se nélkülem szórakozzon hétvégénte).

És semmi nincs írva róla azon kívül hogy gazdag. Véletlenül sem azt írtad hogy milyen ember és esetleg hogy néz ki, csak a pénzt. Ez a gondolkodás téged minősít.

A válasz: ennyi infóból határozottan NEM kell a pasi. Marha sokra mennék valami undorító aljas emberrel aki még ronda is, ja persze a magadfajtáknál csak az számít.

Fegyvere nincs esetleg? :D Ez még a mániád.


Ja és boldog Valentint finomságoska!

2022. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene. És hidd el, nemcsak az eki felejtős ebben a férfiben.
2022. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eki nélkül sem szimpatikus. Nem szeretem, ha valaki azért hord xy márkát mert ettől 3 cm-re hosszabb odalenn. De egy drogos végképp nem kell.
2022. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!