Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban ez nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban ez nem túl szokatlan?

Figyelt kérdés
A férfi akivel randizom, kb minden nap találkozna. 2 randi után nekem ez azért elég furcsának tűnik, + én a párkapcsolatokban is eddig kb max 3-4x találkozást ejtettem meg egy héten. Nem tudom, hogy ez a sok találkozás általánosan rendben van, vagy esetleg valamilyen túlzott ragaszkodást vetít előre.

2022. febr. 25. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Neki aztán biztos nincs masik nője.jo jel.
2022. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem két olyan barátom is volt, akik már az első randitól fogva minden nap találkozni akartak, de én is inkább a heti 2-3 alkalomhoz vagyok szokva. Nekem is furcsa volt, utólag ki is derült, hogy mindkettő defektes. Az első minden nap hívogatott, meg ellenőrizgetett telefonon, de konkrétan olyan kérdésekkel, hogy hol vagy, mit csinálsz, kivel vagy, stb..

A második meg egy kapcsolatfüggő volt, aki három hónap után azzal nyaggatott, hogy költözzek hozzá. Leépítettem őket. Nekem a randizós-ismerkedős időszakban is kell egy kis magánszféra, pár nap, amikor nyugiban otthon lehetek egyedül. Számomra, ha tapad egy srác, mint egy matrica, az sosem jó előjel. Te ettől független foghatsz ki normális srácot, ez csak az én példám

2022. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi mindennap találkoztunk, amíg össze nem költöztünk, azóta is, leszámítva a férjem céges útjait meg a látogatási tilalmat, amikor szültem. Nekem/nekünk így a jó, semmi beteges nincs benne. 😊
2022. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek a #2-vel. AKi minden egyes nap ráér, annak nincs élete, más dolga?


N

2022. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az amiért bennem is felmerült, mert több munkahelye is van, és vezetői pozíciókban dolgozik, mégis ennyit akarna szánni a dologra már 2 randi után.
2022. febr. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!