Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randizni és belemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randizni és belemennétek egy kapcsolatba egy olyan 37 éves pasifal, aki korábban kábítószerezett?

Figyelt kérdés
Szóval azt még nem tudom, hogy milyen drogokkal élt, de pszichiátrián is volt ez miatt. Viszont már 5 éve nem nyúlt a drogokhoz.

2022. febr. 27. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Egészen biztos, hogy nem. Sosem tudnék megbízni benne.
2022. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Sem 37 évessel, sem ex drogossal.
2022. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%

Fu, szegyen.

El, johogy. Nem erdekel senki multja. Ti aztan tokeletesek vagytok. Nem tudhatjatok min ment keresztul,es ha ekkora elhatarozas volt benne, az mar eleve dicserendo. Lehet ha vmelyikotoket megeroszakolna 3 ffi, es emiatt nem kellenetek senkinek,mert az nem marad psziches kovetkezmeny nelkul..leshetnetek.

Ez a skatulyazas gaz. Gratulalok. Empatiabol jeles.

2022. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Az, ha megerőszakolnak valakit, NEM saját döntés. A drog igen.
2022. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
Ha megeroszakolnak es emiatt esetleg alkohol-problemaid lesznek,ne adj isten elkezdesz lefekudni fuvel-faval, vagy epp megutalod a ffiakat,hangulatzavarod lesz.soroljam?...nem tudhatod mi miatt nyult ahhoz.serult emberekrol van szo.
2022. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem mernék belevágni. Félnék, hogy túl törékeny vagy esetleg veszélyes is.

Barátnőm járt úgy, hogy évek óta tiszta volt a srác, egy év szerelem, minden oké, nagy tervek, hazamentek bemutatni és eljegyzésre, és akkor csak egyszer találkozott a régi nepper barátokkal, másnap meghalt a "búcsúbulin" túladagolásban. De tényleg nagyon szerették egymást, azzal nem volt "baj"... csak ha ezt előre tudja, mielőtt kötődik hozzá, nem biztos, hogy nem akar megspórolni pár év depressziót.

2022. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogok elkezdeni alkoholizálni, meg fűvel-fával lefeküdni, hanem elmászok pszichológushoz, mert normális életet akarok élni. Az meg nem ez.

Nem érdekel, miért volt alkoholista, miért volt drogos, ő ezt választotta. Apám is alkoholista volt millió egyéb lehetőséggel, ő döntött így, hogy pszichológus, új élet, egyebek helyett. Sőt, lehettem volna én is alkoholista, mert tönkrecseszte a gyerekkorom, a lelkemet, a mai napig szoktam vele álmodni, ahogy a hányásából kaparom fel kamaszként. Én is lehetnék alkoholista, drogos, stb. De másként döntöttem. Pedig én is sérült vagyok. SOha az én életembe be nem kerül olyan ember, aki valaha is azt tartotta a problémáinak a megoldására, hogy ráfügg valami tudatmódosítóra.

2022. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Mert bármi is vitte rá erre, egy gyenge jellem, aki bármikor visszaeshet.
2022. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Persze.
2022. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem vagyok biztos a kapcsolatban,soha,mert nem akarnám,hogy miattam essen vissza.

Ha úgy gondolnám lehet közös jövőnk,igen,adnék egy esélyt.

Mindenkinek van múltja,és nem tudni nála mi váltotta ki.

2022. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!