Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar, hogy a srác össze-vissza válaszol?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egyszer 10-20 percenként, most meg pl. tegnap 6 óta most reagált... Azért kétlem, hogy 1,5 nap alatt ne lett volna 1-2 perce egy 1 mondatos válaszra.


Két randink volt eddig, amik nagyon is jól sikerültek, megcsókolt, kézenfogva mentünk, meg mondta, hogy szeretne sok időt tölteni velem, szóval biztosan tetszem neki.


Tudom, hogy az elején még kevésbé vagy fontos a másiknak, de éppen ezért rossz az ilyen, mert én ebben az esetben konkrétan azt hittem, hogy ghostingolt, és nem fog írni többet, úgy is terveztem már a napomat, hogy oké, akkor eltűnt.. :/


Szerintetek hogyan lehet ezt lazábban venni?


2022. márc. 1. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne rendeld alá magad neki.

Élj, ahogy te akarsz.

Ha belefér, jó.

2022. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Lapát... Fuzoget ott mást is... Sokadik vagy babám
2022. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1,5 napig nem válaszol, akkor nem érdekled. Vagy nem érdekled eléggé. Vagy van valaki még a képben, akire ráér írogatni, míg téged talonban tart. Én ehhez nem fűznék nagy reményeket.
2022. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A1,5 napot rosszul írtam, 18 óra.
2022. márc. 1. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Gond-e az, ha másik csajt is dug melletted?
2022. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
18 esetében ugyanaz a meglátásom, mint 1,5 nap.
2022. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Van offline élete is, nincs rágyógyulva a telójára.
2022. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is lapat. Tudod te is, hogy olyat erdemelsz aki ha online van akkor visszair vagy ha nincs is online, akkor torekszik ra, hogy par orankent valaszoljon. Arrol nem beszelve, hogy lefekveskor es ma reggel sem irt annyit, hogy jo ejt/jo reggelt.

Lehet azt mondani, hogy csak nincs belegyogyulva a telefonjaba, de az ritka, mint a feher hollo. Altalaban az az eletszerubb, hogy csak siman nem akar rad erni.

2022. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!