Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti összejönnétek egy túlsúlyos, nagydarab sráccal ?

Figyelt kérdés
Ha normális és nem csúnya ? (és még pénze is van, akinek az is számít 😉)
2022. márc. 11. 22:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem
2022. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom 175cm/100kg. Nem tudok magam mellé jobb férfit elképzelni, bár ennek semmi köze a testalkatához, inkább a személyiségéhez. Amikor összejöttünk 5 éve 10kg-mal volt könnyebb, de nem volt ettől akkor jobb a kapcsolatunk.
2022. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Laylah ***** válasza:
100%
Igen, volt már rá nem egy példa. Bár én sem vagyok egy nádszál királykisasszony. Ugyanúgy volt cingár pasim is, normál testalkatú és sportosabb is. Nem ez alapján válogatok, a külső, főleg a testsúly olyan, hogy bármikor változhat, de a belső nem nagyon fog.
2022. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 harebell ***** válasza:
100%
Párom túlsúlyos, bár megismerkedésünk óta fogyott valamennyit. Igazából ez nem (volt) befolyásoló tényező számomra, ő volt az, aki igazán megfogott, ez független a testalkatától, nálam a vonzalmat se befolyásolja.
2022. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Számomra kevés annyira taszító külső jegy létezik, mint a túlsúly és lehet előítéletes vagyok, de egy ilyen emberből nem nézem ki, hogy hozzáhasonlóan imád túrázni, hegyet mászni és sokat mozogni.

2022. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis mértékű túlsúly nálam nem lenne kizáró.
2022. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Aki ugy jellemzi magat, hogy normalis, annak valoszinuleg tobb olyan tulajdonsaga van, ami miatt az alapszintet sem uti meg egy parkapcsolathoz. A zarojeles resz erre csak ratesz egy lapattal. Soha nem lesz baratnod, de nem a testsulyod miatt.
2022. márc. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ mi az a túlsúly. Mert nem mindegy hogy egy 175 cm-s pasi az 90-100kg, vagy 180 kg. Előbbi még belefér, utóbbi viszont már taszít.
2022. márc. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy férfiként írok, csak saját tapasztalatot írnék. Túlsúlyos vagyok, nem az a szétfolyós csupaháj, mert sportoltam sokat régebben, de 100 kiló vagyok sajnos. A nők gyakorlatilag levegőnek néznek, évek óta nem sikerüt semmi sajnos.
2022. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!