Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindkettővel beszélek/találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettővel beszélek/találkozok pedig édes testvérek, ki fog ez derülni? Nagyon szégyellem magam 22L

Figyelt kérdés

Van egy testverpar. Mindkettot altalanosbol ismerem. A kisebbik osztalytarsam volt, a nagyobbik felettunk jart egy evvel.

A nagyobbik bejelolt ram irt hogy szeretne megismerni, beszelgettem vele mert elegge tetszik. Aztan ra 1 hetre bejelolt ram irt az occse is, aki az osztalytarsam volt. En azt hittem direkt csinaljak, tesztelnek hogy mit fogok szolni. En higgadtan el kezdtem vele is beszelni, regi dolgokrol meg stb, de mondta hogy szeretne talalkozni velem. Nagyon rosszul ereztem magam.

Aztan a nagyobbikkal talalkoztam, de a kisebbikkel ugyanugy beszeltem csak vele nem talalkoztam. Hat beszeltem....nem igazan irtam neki vissza csak egy egy szot mert tudtam hogy ebbol baj lesz.

Eleg szar helyzet mert mindketto bejon, de a nagyobbik jobban meg o illik hozzam. Felek hogy megtudjak egymast kozt hogy beszelek veluk es talalkoztam is az egyikkel. Ez gaz?

El kene mondanom nekik? Hogy azt hittem tesztel a nagyobbik es azert irtam vissza a kicsinek? Nagyon kellemetlen. Ki fog ez derulni koztuk?


2022. márc. 13. 11:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Attol is felek hogy osszefutok veluk valahol ahol mindeketto ott van...de amugy nincsenek nagy baratsagban nem hiszem hogy beszelnek arrol kivel talalkozik meg beszel a masik.
2022. márc. 13. 11:45
 2/25 A kérdező kommentje:
Meg a szomszed faluba laknak, ha ez kiderul nagyon szegyen leszek.
2022. márc. 13. 11:46
 3/25 A kérdező kommentje:
Egy csaladbol 2 fiuval is "ismerkedni" , nem tudom miert hittem azt hogy ez teszt
2022. márc. 13. 11:46
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Figyeld meg, még két nap és a fater is jönne "beszélgetni".
2022. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú kommenteket nem kérek
2022. márc. 13. 11:53
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyobbik jön be jobban, akkor vele ismerkedj, a kisebbikkel meg beszélj csak úgy, mint egy régi osztálytárssal, nem több,ne randizz vele.
2022. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek vele randizni, de akkor a beszelgetes nem gaz? Ami eddig tortent?
2022. márc. 13. 12:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csak régi dolgokról beszéltetek, mint két vokt osztálytárs, akik nosztalgiáznak, az nem gáz. Ha te nem tettél utalást arra, hogy randiznál vele, vagy nem mentél bele a találkozóba.

Ha a nagyobbik ezt megtudja, hogy beszéltetek, az így nem gáz. De ha megbeszéltél a kisebbel egy randit, akkor eléggé.

2022. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbik pedig majd megtudja vagy tőled vagy a nagyobbiktól vagy mástól, hogy a bátyjával randizol, akkor lehet, rosszul esik neki, de ha te nem ígértél neki semmit, akkor nem gáz, sima visszautasítás.

Amúgy érdekes, hogyhogy rád írtak kis különbséggel mindketten. Lehet, szóba jöttél otthon vagy egy közös társaságban, és nem beszéltek össze, csak mindkettejüknek eszébe jutott az, hogy tetszel, lehetne valami. Vagy versengenek, hogy melyik tetszik jobban neked. De akkor egyszerre írtak volna szerintem, meg ez elég gyerekes.

2022. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, eleg erdekes hogy egy het kulonbseggel felkerestek, ezert gondoltam en is hogy versenyeznek vagy tesztelnek. Valami biztos volt mert elotte suli ota nem beszeltunk 7 eve :D aztan meg egyszerre mindketto. Nem lehet veletlen
2022. márc. 13. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!