Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miskolcon az Avalon Park...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon az Avalon Park mennyire ideális helyszín első randira?

Figyelt kérdés

Voltam már ott, de csak kívülről láttam főleg, igénybe még nem vettem ott semmit hogy így mondjam.

Nem zárható ki hogy a közeljövőben találkoznék valahol kettesben egy lánnyal Miskolcon, és arra gondoltam ez a park vajon jó hely lenne-e ehhez?

Az árak nem érdekelnek, bármennyit hajlandó vagyok rá áldozni, engem inkább egyrészt a színvonal és a hely alkalmassága érdekelne egy ilyen találkára, másrészt hogy az ember hogy jut fel oda - mert ahogy láttam tömegközlekedés nulla, és nagyon messze van az utolsó buszmegállótól gyalog (ráadásul hegyre föl, nem hiszem hogy a lány örülne ennek, plusz úgy leizzadnánk mint a disznó mire fölérünk oda).

Illetve ha ez a hely nem jó, tudtok mondani jobbakat Miskolcon?



2022. márc. 23. 11:09
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
76%

Felvisz a "vonat", viszonylag gyakran jár.

De első randira annyira nem ajánlom, inkább belváros

2022. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább sokadik randis helyszín.
2022. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred, Tapolca, vagy valamilyen kávézó akár, attól függ mit szeretnétek. :D
2022. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj....eloszor egy lazabb hely kell. Menjetek el setalni vagy igyatok meg egy kolat. Ne az avalonba menjetek.
2022. márc. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha setaltok menjetek a tunderkertbe, Miskolcon sajnos nem nagyon vannak jo helyek.
2022. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már még a Tündérkert sincs.
2022. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag második randira alkalmas, elsőre nem. Jól benézted, keress másik helyszínt!
2022. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább Lillafüredet vagy Tapolcát javaslom egy romantikus sétára először.
2022. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!