Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben hogyan ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben hogyan ne szúrjam el a dolgot? Nagyon félek hogy elrontom vele, pedig nagyon jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézés, lehet hogy kicsit hosszú lesz a szöveg hogy érteni lehessen mi a gondom.😅

Szóval az előző kapcsolatom 8 hónapja ért véget, nagyjából 3,5 évig tartott. Őszintén eléggé negatív hatással volt rám, mivel nagyon alárendelt voltam és emiatt az önbizalmamat is nagyon elvette az a férfi. Irányított végig, bizonyos dolgokat tiltott, és inkább verbálisan, de erőszakos is volt. A kapcsolat végére 52 kilóra fogytam le, és nagyon nehezen kecmeregtem ki belőle.

Azóta olyan munkát kerestem ami boldoggá tesz, sokat voltam a barátaimmal, elkezdtem tanulni egy olyan szakmát amire már kb 3 éve vágyom. Emiatt boldogabb, kiegyensúlyozottabb és kicsivel magabiztosabb lettem (de még most is eléggé bizonytalan tudok lenni). Valamint a pozitív változások hatására már 12 kilót híztam, és sokkal egészségesebb lett a külsőm.😅

Van egy nagyobb baráti társaság olyan 13-16 fő, alkalmanként változik. Na itt vagy egy srác akivel már kb 2 hónapja flörtölgetünk, táncolunk bulikban, ilyesmi. Kifejezett vonzó egyébként (vagyis számomra). Szóval most hétvégén is voltunk így többen szórakozni, de valahogy annyira nem éreztem jól magam, nem volt kedvem most ehhez a fajta bulihoz. Szóval megkérdeztem a srácot hogy nincs-e kedve együtt lelépni és sétálgatni vagy valami. Végül egy parkban telepedtünk le és hajnali 3ig beszélgettünk, “hozzábújtam” a padon ülve. És nagyon jó érzés volt, olyan kellemes, mint egy tényleg jó randi. Vicces, helyes, kedves, igazából minden szuper benne. De amikor megcsókolt eléggé bepánikoltam, nem tudom pontosan miért, de elég ijesztő volt.😅 Ezt ő is érezte, szétváltunk, és megkérdezte mi a baj, én meg annyira zavarban voltam hogy csak annyit mondtam hogy “bocsi, erre még nem állok készen” azt mondta nem gond, de kinek esne jól ha a csaj bepánikol mikor megcsókolod. Utána elindultunk, elkísért egy darabig haza, de annyira hülyének éreztem magam… hogyan ne szúrjam el szegénnyel újra? Nem akarom hogy problémás csajnak tartson, vagy nem tudom.

Bocsánat ezért a kuszaságért😅 23 vagyok ő 26 azt hiszem. Előre köszi!



2022. márc. 24. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy látom kicsit tényleg hosszú lett a szöveg😅
2022. márc. 24. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el. Mit szúrnál el? Ez egy pasi. Ő is akarta a csókot. A kérdést se értem. 2022 van basszus írjál rá, hogy lazulnál vele kettesben. Istenem, csináljátok magatoknak a drámát.
2022. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vicces vagy. Mire nem állsz készen?
2022. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!