Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőket udvarlással, virággal, verssel, szerelmet vallással, udvariassággal és előzékenységgel megfogni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egyébként mivel lehet őket megfogni?
2022. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem autentikus, az udvarlásról mindeni tudja, hogy csak egy maszk és előbb utóbb elmúlik. Jobb olyannal ismerkedni, akinek a normál énjét megismerem és nem kell a maszkot nézegetnem sokáig.
2022. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1


Nem tudom, én azt látom akik megfogják őket azok nem ezekkel fogják meg. Nem tudom konkrétan mi az amivel megfogják, de nem nagyon igyekeznek annyit látok.

2022. márc. 24. 21:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezek általában nem őszinte udvarlások, egyszerűen klisék, amikről sokan azt hiszik, hogy automatikusan sikert jelentenek, holott nem. Ezeknek csak két esetben van vonzalma: egyrészt a nő olyan alkat, másrészt ha a férfi más, valódi, fontosabb módokon bebizonyította az érzelmét.

Példa: ha a barátom az elsőre randira verssel és vallomással érkezett volna, csak fintorogtam volna, hiszen ekkor nem ismertük egymást, egyik mögött se lehetett volna kellő érzelmi töltet, csak üres sallang lett volna mindkettő. Viszont, most, hogy együtt vagyunk, imádok verset kapni tőle, mert tudom, hogy komolyan gondolja és bebizonyította, hogy ennél fontosabb dolgokban is ott van, ez csak egy extra.

Másrészt nem mindegy, hogy kitől kapjuk ezeket. Hiába önti ki valaki nekem a szívét verssel, vallomással, virággal, attól én nem fogom ezeket az érzelmeket viszonozni, csak még kellemetlenebb lesz, amikor elutasítom.

Hozzáteszem az udvariasság és előzékenység minden embernél alapvető dolog (legalábbis annak kéne lennie), előnyként, érdemként felhozni őket elég visszás hatású.

26/N

2022. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs vonzalom a nő részérpl, akkor semmivel nem tudod megfogni.
2022. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5


Mi a vonzalom? Az, hogy jóképű?

2022. márc. 24. 21:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A külső vonzalom annyit tesz, hogy a felek szépnek (vagyis jóképűnek) és kívánatosnak (már ha nem aszexuálisak) tartják a másikat.

A belső vonzalom annyit tesz,hogy megvan a kellő összhang a felek között, élvezik egymás társaságát és az együtt töltött idő értéket ad az életükhöz.

Egy hosszútávon is működő kapcsolathoz mindkét típusú vonzalom szükséges.

26/N

2022. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vonzalom az teljesen màs .Az hogy valaki akivel talàlkozol randizol jó kèpü egyàltalàn nem biztos hogy meg fog vagy kialakul vagy nem .Ennyi!
2022. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert udvarolni olyan tud nekem, aki ismer. Az elején nem ismered, így az udvarlás egy performansz.
2022. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a vonzalom? Az, hogy jóképű?"


Igen, hogy számára jóképű és a személyiségét is vonzónak lássa, legyen bennük közös pont.

AZ, hogy te viszel egy csokor gazt, semmire nem lesz jó a fentiek hiányában.

Verset meg inkább ne, mert röhejes.

2022. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!