Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így találkoznom vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így találkoznom vele?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal egy szórakozóhelyen,párszor írtunk egymásnak e-mailt,és megbeszéltünk egy találkát.Eddig minden oké lenne,de nekem nem olyan szimpatikus a fiú,így ami lejött a levelekből.Bár tényleg csak 3-4 e-mailt írtunk,és egyáltalán nem ismerem őt.Elmenjek a találkára?
2010. szept. 14. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem színpatikus, és félsz a találkozástól, és nincs is hozzá semmi kedved és ha folytatni sincs vele kedved ezt az egészet akkor NE tedd! Semmi sem kötelező nagyon az elején vagy, nem fog történni semmi ha nem mész el vagy ha nem akarod ezt vele folytatni.


DE! Ha kíváncsi vagy rá akkor menj el nyugodtan legalább minél hamarabb kiderül hogy mire számíthatasz..

2010. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 komasa ***** válasza:
Azt mondom, hogy menj el és a személyes tapasztalat alapján dönts. 3-4 mail nem elég arra, hogy tényleg el tudd dönteni, hogy mi a pálya.
2010. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elöttem szólónál az igazság. Ha tényleg nem jön be a srác, akkor sem veszítettél semmit. Felülsz az első buszra, és hazamész. De hátha, tök jó lesz a találkozó, és kiderül hogy korrekt a srác-.

Have fun.

2010. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azt hiszem elmegyek,és ha akkor sem lesz szimpatikus akkor többet nem találkozom vele=)
2010. szept. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!