Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki elég régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki elég régóta jó barátom és én többet érzek iránta mint barátság, hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
nagyon jóba vagyunk de amikor találkozunk nem tudom hogy mondjam neki
2010. szept. 14. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon óvatosan. Mert pofára is eshetsz. Én is így jártam tegnap.
2010. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hát én is majdnem ebben a cipőben vagyok. Csak én már elmondtam neki, de ő csak barátságot érez irántam. De én már 2 éve 14 napja SZERETEM őt töretlenül. Aztóta is próbálkozok nála.

Ja és nem romlott meg a barátságunk, szóval hajrá, elhívod ey csendes helyre ahol ketten vagytok és elmondod neki...:)

17/f

2010. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben vagyok:D

őrülten szeretem, tudja is....

és....

egyáltalán nem romlott meg a kapcsolatunk.... hihetetlenűl bízik bennem és én is benne....

mindent megbeszélünk, és ezt már nem is nevezhetjük barátságnak.... inkább "társ" elég szoros a "kapcsolatunk" és nagyon jóban vagyunk, de többet nem akar... de én folyton próbálkozok, bókolok ilyenek... tudod....

szal... egyáltalán nem romlott meg a kapcsolatunk csak JOBB lett:)....

azért nagyon ne nyomulj, de finoman érezdtesd vele h többet érzel iránta mint barátság....

az meg szerintem a legtisztább ha elmondasz neki mindent! persze finom rávezetéssel stb.... érted... de mond el neki nyíltan az érzéseid és persze udvarolj bókolj:P

ha nem akar többet akkor csak finoman, de ha nem akarod feladni ne tedd!

én se adtam fel még a mai napig se....

én szurkolok:D

majd írd meg h mi volt;)

16/f

2010. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól meg kell választanod a körülményeket, az időt, az alkalmat, mert ettől nagyon sok lány megriad, amikor azzal szembesül, hogy többet szeretne tőle egy férfi a beszélgetést követően, mint azt megelőzően.


Suhanc koromban rengeteg lánytól kaptam azt meg, hogy "Ne haragudj, barátként tudlak csak elképzelni az életemben, - máshogyan nem számíthatsz Rám!"


Aztán, "Ennyiben maradtunk!"


-Tele van az egyik mellék helység "mózeskosarakkal"... :(

2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor beszéljek vele amikor például jó kedve van?
2010. szept. 14. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
az én barátommal is így voltunk.megismerkedtünk,aféle lelki társ volt mindig,csókolóztunk párszor,és tudtam h ő szerelmes belém.én is szerettem,de nem mertem bevallani,féltettem a barátságunkat.aztán letett rólam,és összejött egy lánnyal,én pedig kikészültem.kértem h jöjjön át,beszéljük meg.és szerencsém volt,ő is szerelmes:) otthagyta értem a bnőjét.ez egy fél éve volt,de azt hittem h elhajt...
2010. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a dolognak 0%-hoz konvergál az esélye, ne kérdezd meg, hogy mi lenne ha...

Ez a kapcsolat marad barátság. Így jobb neked is. Ha akart volna valamit, akkor már jelzett volna.

2010. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor siet valahová, hadard el Neki, hogy mire gondoltál, - és kérd meg, hogy gondolja meg a dolgot, (lesz ideje rá a következő találkozásotokig).

Ha eljön ez az idő, és nem említi meg magától, hogy mire jutott, nem ajánlatos tovább erőltetni - legalább fél éven keresztül... Aztán mérlegeld újból, hogy látod-e értelmét annak, hogy újból "elsüsd ezt a POÉNT"!


Uff! Én beszéltem! :)

2010. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!