Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális manapság, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális manapság, hogy egy férfi több nővel is találkozgat, beszélget, ismerkedik, ameddig 1el nem lesznek komolyabbak a szándékai?

Figyelt kérdés

Nem vészjósló, hogy miközben beszélgetünk meg találkozgatunk, közben másokkal is beszélget találkozgat, esetleg addig ameddig nem találja meg a megfelelő nőt van valaki/valakik akivel szexel is (pl szexkapcsolatban)

Vagy ezeket vegyem intő jelnek?

1 hónapja beszélgetünk, 4x találkoztunk.

Engem kicsit bosszant a dolog mert nekem ő csak úgy jött az életembe, hogy nem akartam kapcsolatot, szóval nekem rajta kívül jelenleg nincs másik opcióm, viszont őt eléggé megkedveltem. Azért teszi ezt mert nem látja bennem azt amit keres, vagy ez a normális?

20as éveink vége fele járunk



2022. márc. 29. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
4-5 randi után azért már nem esne jól, hogy másokkal is randizik, pláne szexel... szerintem ez már a gáz kategória és inkább hagynám élvezni az életet, mert látszólag engem sem komoly kapcsolatra keres és nem fogtam meg annyira, hogy a farkát a nadrágban tartsa.
2022. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Aki nem így csinálja, annak esélytelen. Én régen kis naívként egyszerre csak egy lányra koncentráltam, aki mindig hülyített, elvitette magát ide-oda, aztán összejött az egyikkel a jobbak közül.
2022. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
nőknél jellemzőbb ez.
2022. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Én nő vagyok,de amíg nincs érzelem és kapcsolat addig én is ismerkedem és ha úgy van szexelek.

Ha komolyra fordul a dolog akkor nyilván hanyagolok mindenkit.

Amióta az eszemet tudom így csináltam.

29/N

2022. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nőként is normálisnak tartom. Ahhoz, hogy valaki magabiztosan igent tudjon mondani egy kapcsolatra és a vele járó kötelezettségekre, meg kell gondolnia a döntést és annak fényében kell igent mondania.


Én személy szerint helytelenítem azokat a legénybúcsúkat, amikbe belefér a félrelépés, épp ezért gondolom úgy, hogy akkor kell elrendezni magában az embernek a szálakat, mielőtt belép az adott kapcsolatba.


Nincs azzal semmi baj, ha két randi között átgondolja, hogy neki ez kell-e és esetleg randizik mással, aki vagy elbizonytalanítja vagy megerősíti abban, hogy a másik partner mellett döntsön.


Én legalábbis jobban szeretem, ha valaki nem beleszáguld velem egy kapcsolatba, hanem megalapozott oka van azt gondolni, hogy márpedig ezt akarja és nem mást, illetve nem hagy nyitva kapukat...


Az álláskeresés is így működik ma már, a lakásvásárlás is és sok más dolog is.


Természetesen előfordulhat, hogy a másik fél unja meg a várakozást és azt, hogy egyről a kettőre jussanak és ezért lekoptatja. Ezt is el kell fogadni.

2022. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha elég meggyőző lesz számára a veled való kapcsolat lehetősége, úgyis le fogja zárni az ismerkedést azokkal az emberekkel.
2022. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze, még azért kell megküzdeni a férfinak, hogy ne három másiknak a spermájával a szájában érkezzen a randira a csaj. Elmebeteg feminista világ.
2022. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy-két randi még belefér, de a szex már nem.
2022. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom,

férfi létemre ezt csinálják a csajok,

csak a kaland kell nekik,

csak a kíváncsiság hajtja őket, egyáltalán nem kell nekik a kapcsolat,

kíváncsi vagyok rá a lányok válaszaikra miért is ezt csinálják,

tíz nőből kilenc így akarja és így viselkedik,

2022. ápr. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!