Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszem viszonylag sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem viszonylag sok srácnak, amikor nem vagyok se magabiztos, se a szépségideálnak megfelelő?

Figyelt kérdés

Külsőre meglehetősen átlagosnak tűnök, de inkább átlag alattinak sok szempontból, a személyiségem meg sokkal inkább visszafogott, mint magával ragadó. Mégis sokan udvarolnak nekem, és nem tudom elképzelni, miért lehet ez. Csak az jut eszembe, hogy biztos mert kedves vagyok másokhoz... De az ennyit számítana? Nem hinném.

Kérhetnék egyéb ötleteket, saját tapasztalatokat? Köszönöm!



2022. márc. 30. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

akár a lottószámokat is kérdezhetted volna

olyanok tudhatják a választ, akik ismernek téged

2022. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Kedves= könnyen dugható. Soha ne láss többet bele.
2022. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul látod önmagad, és a körülötted lévők sem ennyire közhelyesen gondolkoznak! Barátkozz meg magaddal, és ne a hibáidat keresd, sokkal jobban jársz.
2022. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Én meg simán gyenge átlagosnak gondolnám magam, és szerintem sokkal csinosabb is vagyok a barátnőim többségénél (rajtuk van felesleg, nem adnak magukra annyira, én pedig sportolok és igyekszem kihozni a maximumot a külsőmből), a férfiak szerint mégis én vagyok a ronda, a barátnőim meg a jó csajok 😂
2022. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Különben a mai világban, amikor minden második nő egy flegma picsa, akinek az egekben az egója, egy kedves személyiség kincset ér. Egy normálisabb férfi ki nem állhatja a flegma libákat.
2022. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom. Nálam is hasonló, annyi, hogy én kedves se vagyok. Nem csak pasikkal van. Már az óvodában se értette anyukám, kérdezte is az óvónőt, miért lehet ez. Tesóm kedves volt, voltak barátai, de nem volt olyan népszerű, mint én. Én meg nem voltam valami kedves cukiság, mégis mindenki velem akart barátkozni.

Valamiért most is elég népszerű vagyok. Kivéve annál, aki engem érdekel.😥 Szerintem csak azt látja, hogy másik 30 körbeudvarol, akkor minek próbálkozzon. Ahogy öregszem, lassan javul valamit a helyzet. Már nem olyan nagy az érdeklődés, aminek én örülök, mert sokszor fárasztó, szívesebben vagyok egyedül. De így meg az van, az van, hogy próbálok félrevonulni, amitől a normális férfiak szemében "megközelíthetetlen jégkirálynő", a nők és idióta pasik szerint meg "beképzelt p.csa vagyok." Pedig valójában egyik se.

2022. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igaz-igaz, ismeretlenül nehéz lenne konkrét választ találni, azért is vagyok kíváncsi a személyes tapasaztalataitokra, véleményetekre. Szóval köszönöm az eddigi válaszokat!


Az jutott még eszembe azóta, hogy talán egy kevésbé magabiztos srác könnyebben megtalálja velem a közös hangot, mivel nem vagyok olyan harsány??? És így könnyebben tud kapcsolódni. Bár ez még mindig nem magyarázza azokat az alkalmakat, amikor társaságkedvelőbb emberek környékeztek meg, akár nulla ismertség után.


(#3, köszönöm a tanácsot, ebben nagyon igazad van egyébként, bőven gyúrhatnék önbizalomra.)

2022. márc. 30. 17:42
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, a te válaszodat csak most látom, és nagyon érdekes, amit írsz. Nem lehet, hogy annyira karizmatikus személyiség vagy, hogy automatikusan bevonzod az érdeklődést? Vagy amikor azt írtad, nálad is hasonló a helyzet, azt arra értetted, hogy szintén inkább visszafogott jellem vagy? Mert akkor valóban nem értem a te helyzetedet sem.
2022. márc. 30. 17:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7-es Akkor itt az x-edik kör..

Megkapsz minden visszajelzést, érdeklődést, ideje elhinned, hogy az élet nem insta szépségideálok mentén létezik!

2022. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Állítólag jó a humorom, azt tudom, hogy szeretik, semmit nem veszek komolyan, lehet, hogy azért, hogy "szórakoztassam őket",vagy mit tudom én. Társaságban nem vagyok visszafogott, de hogy mondjam, már eleve nem szeretem a nagy társaságot. Én magamtól nem járok össze nagy társasággal, még barátnőmmel is inkább ketten szeretek lenni, a családi összejöveteleket is utálom, pedig kicsi a család. Szóval azzal van bajom, ha olyan helyre megyek, ahová muszáj és hiába szeretnék egyedül, vagy max. olyan emberrel lenni, akivel bizalmasan a kapcsolatom, mindig ilyen népünnepély lesz. Jönnek a félidegen emberek, akik nagyon örülnek nekem és csak mondják, és kérdeznek és nem lehet őket lerázni. Bunkó se akarok lenni, de nekem is van problémám, van, amikor tök rossz kedvem van, és úgy megyek, hogy arra vágyom, hogy senki ne szóljon hozzám, de sosincs olyan.

#6

2022. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!