Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozott valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott valaki rajtam kívül ezzel a jelenséggel? Facebookon vagy instán nem üzenetet küld a srác akinek tetszem, hanem a posztjain keresztül üzenget nekem.

Figyelt kérdés
Kiírok valamit és nem az alá ír, hanem kitesz egy külön posztot és ott reagál rá. Sorozatosan. Miért csinálják ezt? Ha én írok valamit a posztja alá azt nem lájkolja nem reagál, de folyamatosan érezteti hogy figyel. Csak szerintem beteg dolog ez? És ez már a második ilyen pali aki ezt csinálja.

2022. márc. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem találkoztunk azzal a jelenséggel, hogy a posztjain keresztül üzenget neked a srác akinek tetszel.
2022. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hú ez de nevetséges...
2022. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Azt viszont nehéz eldönteni, hogy melyikőtöknek van komolyabb pszichés problémája.

2022. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még ki is írja elé hogy "kódolt üzenet". Az ismerősei pedig kérdezik hogy kinek szól
2022. márc. 30. 19:08
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 egyetértünk, nevetséges.
2022. márc. 30. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor én ovis volt, még nem volt úgy net, így nem.
2022. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*voltam
2022. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!