Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Miitt.hu mennyire hasznos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Miitt.hu mennyire hasznos oldal társkeresőknek?

Figyelt kérdés
Ha vannak az oldallal kapcsolatban tapasztalataitok, kérlek osszátok meg. Főleg, ha vidéki vagy.

2022. márc. 31. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ez most itt a reklám helye?
2022. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért lenne az?

Talán olyan nagy ritkaság, hogy valaki érdeklődik egy adott társkeresőről másoknak alkotott tapasztalatai iránt?

2022. ápr. 1. 07:58
 3/3 anonim válasza:

Leginkább a 40-50-es korosztály van jelen. Viszont van mindenféle program. Rengeteg kirándulás. Vannak hetente visszatérő programok is, pl. biliárdozás v. pingpong. Vannak pszichológiai programok is, amiket egy pszichológusnő vezényel le. De vannak színházlátogatások is. Vagy közös mozizás.

Akit érdekel becsatlakozhat. Én pár hónapja vagyok a tagja, sok dolgon még nem vettem részt. Amikor becsatlakozol vmilyen programra, látod, hogy kik vesznek még rajta részt. Ha akarsz, direktben is rá tudsz írni emberkékre, tehát, üzenhetsz nekik, valamint te is meghirdethetsz programot, amire megszabhatod, hogy x főt vársz rá. Mindenkinek van egy profilja, képpel, és láthatod azt is, hogy ki min vett részt eddig. Sokan említik, hogy az online ismerkedés után adtak ennek egy próbát.

2023. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!