Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen stílusban érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusban érdemes inditani egy beszélgetést társkereső oldalon vagy alkalmazásban ami már félsiker?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező, nem a forma (stílus) a lényeg, hanem a tartalom.
2022. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Udvarias (de nem persze nem túl formális, hivatali). Persze attól is függ, ki a célközönséged.
2022. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Is-is. Jelenleg leginkább csak az alkalmi jön szóba, de nyilván ha komolyban gondolkodom majd, az is érdekel.
2022. márc. 31. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Syaa baszcsizunk? Puszikahh
2022. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A következőt kell írni:


Szia Tesa!


Nagyon stabilak a képeid, látom ütőképes gyerek vagy, így szeretnélek kihívni egy sakk partira. A győztes nyer.


Utána ledurrantunk egy kubut és megnézzük a naplementét a dögkút melletti rohadó patak partjáról.


Mit szólsz hozzá?


(Évek óta nem sikerült felszednem 1 nőt se, nem értem miért. 😕)

2022. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy és nőt keresel, akkor mindenképp javaslom, hogy ne legyen sablonos, lehetőleg humoros legyen és próbálj meg minél intelligensebben, választékosabban kifejezni magad. A nők általában ezt szeretik és leginkább azt várják, hogy jól szórakozzanak beszélgetés közben. Nekem ez működött anno. Bár én is csak lazább kaőcsolatot kerestem, de azóta már a feleségem az illető ....
2022. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!