Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a nők csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők csak egotuning miatt vannak társkeresőkön és igazából szégyellnek onnan ismerkedni a stigma miatt?

Figyelt kérdés
Mert mégis hogyan mondják el az ismerőseiknek, hogy neten ismerték meg a párjukat?
2022. ápr. 3. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egotuning az mi a fene? 🧐
2022. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

2 exem és a vőlegényem is tinderről szedtem össze, nem kell a duma.


Másrészt az, hogy többségében normálatlan alja prolik sablonüzeneteit és felajzott nyáladzását olvasom, inkább lefelé viszi az önbizalmam, mint felfelé.

2022. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1


Tehát az amikor rengeteg pasi rájuk ír, lájkolja őket, bókol nekik és ők ignorálják az összeset majd ha elég volt akkor törlik a fiókjukat.

2022. ápr. 3. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig büszkén mesélem, hogy társkeresőn ismertem meg a férjem. Azért mondom el, hogy lássák mások, nem reménytelen a dolog. Nem értem, miért kéne ezt szégyellnem?
2022. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Ez remek, én is amellett vagyok, hogy nincs benne szégyellnivaló. Én csak azt mondom, hogy ennek ellenére van egy stigmája még mindig. Talán a kétségbeesettséget látják bele sokan, nyilván a nem túl intelligens többség.

2022. ápr. 3. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenki online ismerkedik szinte. Miért lenne ciki? A fiatalok ott élik az életüket.
2022. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tőlem is kérdezték, hogy ennyire kétségbeesett voltam? Jelzem, aki kérdezte a mai napig egyedül van.
2022. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Erről az ego turning dumáról mindig ez az idézet jut eszembe: "male attention is abundant and of low value"


Nem ismerkedési céllal férfiakkal beszélni fárasztó, és messze nem ad annyi örömet, mint hiszitek.

2022. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Részben igaz. Ez a nemzetközi konszenzus is. De ha jön egy felső kategóriás, akkor nyilván dobnak mindent érte.

Élőben kicsit jobb a helyzet azt mondják egyébként. Főleg rondáknak szokták azt tanácsolni, hogy az online dolgot ne erőltessék, mert az totál reménytelen nekik. Nekem élő is reménytelen, mert én annyira ronda vagyok, de másoknak még bejöhet.

2022. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


A rondaság nehéz ügy. Ez nem értem, hogy van törpe fétis, van amputált végtagok fétis, de a csúnya fétis nincs, így ezeknek még a törpéknél is nehezebb nőt találniuk :)

2022. ápr. 3. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!